Wpis z mikrobloga

Odnośnie wyboru Moniki: mam nadzieję że to zagrywka produkcji. Nie da się ukryć że Grzesiek jest postacią dużo ciekawsza od Piotrka, dymogeną, zabawną, z nim w programie coś się dzieje. Piotrek po wejściu nie pokazał nic, w pamięci zostanie mi po nim jedynie mdła uroda.

Jeśli wybór Moniki nie był podyktowany przez produkcję - miała do niego prawo i jakieś swoje powody. Tylko dlaczego upewniała się jeszcze czy Piotrek do niej podejdzie? Nie powiedziała mu nawet Grzeskowego "nie wiem kogo wybiorę", sugerowała że to będzie on. W tym przypadku była to zagrywka godna Grzeska, o którą ma do niego "zadrę"

Jednym slowem hotel bez zaskoczeń szybko by się znudził i stracił widownię ;)

#hotelparadise
  • 6
@czarna_olewka: montaż produkcyjny - ona upewniała się w rozmowie z Piotrem czy do niej podejdzie, a nie utwierdzała go w przekonaniu że go wybierze. Chciała upewnić się przed RR że będzie miała wybór, dlatego Piotr nie miał pretensji, a na social mediach bronił Moniki lajkując komentarze stające w jej obronie.
Logicznym jest że dla produkcji Ventyl to lepszy content, ale Monika też wiele tygodni była z nim w parze, wygrywali razem
@kipman1 dokładnie, Piotrek nie był zaskoczony, więc może Monia powiedziała mu o swojej decyzji wcześniej, ale nam tego nie pokazano. Innej opcji nie miał, bo głównie w Monie celował podczas swojego pobytu. Wybór Wentyla, to jak ktoś niżej mówił, również zmniejszenie szansy na zemstę, gdyby Wentyl odpadł i wrócił z Magdą.