Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@SaintWykopek: kobiety-nauczycielki to najgorsze co można spotkać w szkole. Fochy, faworyzowanie dziewczyn, kompletny brak empatii i zrozumienia, intrygi. No masakra.

W dodatku po studiach wiem, że na profil nauczycielski szły największe głąby z poszczególnych kierunków, głównie zakompleksione szare myszki ze wsi, które później wyżywają się na uczniach.

Najmilej ze szkoły wspominam właśnie facetów nauczycieli, którzy potrafili zachęcić do nauki i mieli kręgosłup moralny
@Kismeth: Najgorszym pedagogiem była chyba babka z klas bodaj 1-4 czy 1-3.
Widac było ze niektórych faworyzuje a niektórych po prostu nie lubi.
Dobra była też ta od Historii. Umiała opowiadać o historii ale tez o uczniu z innej klasy z którego się śmiała (był biedny).
W czasie swojej nauki natrafiłem tez an nauczyciela zastępce który nie poradził sobie z moją klasą i jednemu nawet wyrzucił plecak przez okno oraz nauczycielke
@SaintWykopek: @LajfIsBjutiful: @Kismeth:

Gdzie wy chodziliście do szkoły. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Owszem, wyśmiewanie jest wszędzie (za bycie kujonem, za bycie grubasem, za bycie biednym, za bycie cichym i spokojnym itd), ale przemoc fizyczną tolerują tylko patusiarskie szkoły. Co innego jakieś pojedyncze incydenty albo bójki sebixów a co innego notoryczne spuszczanie #!$%@? słabszym uczniom przez silniejszych i to jeszcze na oczach nauczycieli. xD
ehh, te witaminki po pedagogice xD


@LajfIsBjutiful:

kobiety-nauczycielki to najgorsze co można spotkać w szkole. Fochy, faworyzowanie dziewczyn, kompletny brak empatii i zrozumienia, intrygi. No masakra.


@Kismeth:

Najgorszym pedagogiem była chyba babka z klas bodaj 1-4 czy 1-3.

Widac było ze niektórych faworyzuje a niektórych po prostu nie lubi.

Dobra była też ta od Historii. Umiała opowiadać o historii ale tez o uczniu z innej klasy z którego się śmiała