Wpis z mikrobloga

Hej, czy tylko ja mam wrażenie, że to całe środowisko fitness etc jest cholernie toksyczne? Przepełnione narcyzami w postaci pseudo trenerów personalnych z zaburzeniami odżywiania i walących sobie konia do lustra. Pewnego dnia chciałem trochę zadbać o siebie i wprowadzić aktywność fizyczną przy czym zasięgnąć jakiś porad co do techniki wykonywania ćwiczeń a zostałem zbombardowany setkami informacji, że mam liczyć każdego orzecha, każdą kalorie, 50 różnych ćwiczeń na 1 partie ciała wyglądających jakby ktoś je wyciagnał z akrobacji cyrkowych i 30 suplementów w każdym filmiku które są wymagane bo nie bede mial efektów a no i masa ludzi którzy chodzą na siłownie, nie wiążą przyszłości w zawodowej kulturystyce i pytaja czy zjedzenie pomidorówki zepsuje im progres. #!$%@? to wszystko

#silownia #mirkokoksy #przemyslenia #przemysleniazdupy #gownowpis
  • 4
@Paprycek: dlatego nie ma się co utożsamiać z tą sub-kulturą. Jak i innymi, metalowcy/rockowcy mają podobny #!$%@? w bani. Byłem kiedyś na grupie do biegania to dosłownie ludzi wyzywali jak ktoś chciał zacząć biegać w halówkach xD "BUTY ZA MINIMUM 2000zł ALBO ROZWALONE STAWY, WYBIERAJ"

Innych nie znam, ale wiem, że dosłownie każda sub-kultura ma swoje wady.