Wpis z mikrobloga

Pięknie się patrzy na gasnące zainteresowanie berbeluchą covidową. Do tego sporo z tych którzy zaufali telewizorowi i dali sobie wstrzyknąć to coś, coraz bardziej zaczynają żałować swoich wyborów. A wiecie co jest najlepsze? To że w dłuższej perspektywie dokładnie taki sam los czeka każdą inną szczepionkę. Cały cyrk pandemiczny pokazał wielu myślącym osobom jak niewiele jest warte zdanie oficjalnych instytucji, zwłaszcza w temacie zdrowia. Dotarło do nich że ślepe ufanie białym kitlom jest powolnym samobójstwem, teraz zaczynają patrzeć im na ręce, słuchać głosów niezależnych i łączyć wszystkie kropki. Ziarno wątpliwości zostało już zasiane, jest jedynie kwestią czasu aż ci sami ludzie dokopią się głębiej i odkryją całą prawdę. Huk pękających dup u "wierzących w naukę" będzie naprawdę potężny, wcale nie ukrywam że sprawi mi on niemałą radość.
#koronawirus #szczepienia #zdrowie #antyszczepionkowcy
Pobierz FerdynandMagellan - Pięknie się patrzy na gasnące zainteresowanie berbeluchą covidową...
źródło: comment_16656622258Nd82Xm22HgS3TEcY7NwW2.jpg
  • 8
Niestety obawiam się, że teraz będziemy mieć odwrotną sytuacje z NOP-ami. Coraz więcej kontrowersji wychodzi. Sporo osób może doznać nieprzyjemnego otrzeźwienia.


@jinnoman: Najważniejsze żeby na takich nie szły żadne odszkodowania i zapewne tak będzie. Bo w Polsce prawie nikt nic nie dostaje za NOP-y i bardzo dobrze a już po czasie od szczepienia to w ogóle mogą zapomnieć. A jak będą potrzebować leczenia to zabulą prywatnie bo na NFZ za 3
@jinnoman:

Chyba wydrukuje i powiesze na ścianie. Niesamowita satysfakcja. Niestety obawiam się, że teraz będziemy mieć odwrotną sytuacje z NOP-ami. Coraz więcej kontrowersji wychodzi. Sporo osób może doznać nieprzyjemnego otrzeźwienia.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0TbxE1tF897WGk3vr33BfwMZmbBCRWBud33ZwzTdgoG5zSSGYNMGAvn3PYpwDNwTgl&id=220646277965006
Pobierz DanteTooMayCry - @jinnoman: 

 Chyba wydrukuje i powiesze na ścianie. Niesamowita sa...
źródło: comment_16658311286dQoXA9iimu249E92Dav5I.jpg
@DanteTooMayCry: Dla mnie to oczywiste, że jest to związane ze szczepionką. Chciałem nawiązać tylko do faktu, że proszczepionkowcy mogą próbować przerzucić odpowiedzialność na covid. Tak jak to robili z myocarditis.