Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może namiar albo sam ma mieszkanie na wynajem w Amsterdamie? Budżet 1500-1800eur bez mediów, najlepiej kawalerka. Albo może zna ktoś kogoś, kto szuka lokatorów. Nie szkodzi zapytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) od 1 grudnia #amsterdam #holandia
  • 6
@hochwander: ty no, mi baba z settleservice.com (firma ich opłaca) powiedziała, że 1500eur za kawalerkę przy obecnym rynku jest niewykonalne xD ale #!$%@? mnie tym trochę, bo mam budżet 1500 założony a ta mi mówi że trzeba zwiększyć i pewnie skończy się na tym, że sam znajdę sobie mieszkanie. Gdybym przeprowadzał się w październiku to miałbym pewne mieszkanie 55m za 1500 EUR w fajnej lokalizacji ( ͡° ʖ̯ ͡
@szmichal: no ja mam na stadionbuurt, budynki z 1920 i ok - wynajmowałem jeszcze w covid. Będę się ewakuował do PL na początku przyszłego roku to jak nic nie znajdziesz to ci nadam agencje. Chociaż hr mnie zaatakowały tez żeby im je przekazać bo sporo expatow ostatnio nowych przyjechało i wszyscy w hotelach bo ciężko cokolwiek znaleźć, szczególnie na jesień jak się rozpoczął nowy semestr
@hochwander: gość mówi jak jest ciężko, a tak naprawdę był w czterech miejscach xd Problem może być bardziej w ludziach, na FB widzę posty ludzi, którzy szukają pokoju w Amsterdamie za 600 eur, albo mieszkania za 1200 eur. Wiadomo, że takie coś chyba nie istnieje w dzisiejszej sytuacji. Z kolei moje 1500 eur wydaje się być nadal trudne, ale totalnie wykonalne. Dobrze, że moja firma opłaca dodatkowo dwa miesiące hotelu, to