Wpis z mikrobloga

@soyunmago Barcelona jest już jedną nogą i dwiema rękami poza Ligą Mistrzów. Nadchodzące El Clasico Real musi wygrać. Tutaj nie ma wymówek. Barcelona przeżywa pierwszy w tym sezonie kryzys, z obrony wypadło kilku kluczowych piłkarzy. Jak się ich przyciśnie, to robią błędy. To musi być ten moment, w którym Real pewnie wygra mecz. Nie liczę na czyste konto, ale na takie 3-1 już tak. To jest ten czas na wyrabianie przewagi, bo w drugiej części sezonu mogą już grać lepiej.
  • 5
@Szary_Anon: mówisz? Echh, obyś miał rację. Ja kompletnie nie wiem, czego się spodziewać, te mecze są dziwne jak cholera i gdy logika mówi, że nie ma szans na jakiś scenariusz, to on właśnie się dzieje. W 2020 roku, gdy Real jechał na Klasyk po porażkach z Cadizem i Szachtarem u siebie i większość prognozowała srogie baty, to udało się wygrać 3-1. To 0-4 z marca też niewytłumaczalne.

Oby się udało ehh,
@soyunmago: Pewności nie mam, ale tutaj nie ma wymówek. Muszą to wygrać, zwłaszcza, że grają u siebie. Druga porażka mogłaby podciąć skrzydła Barcelonie. Real ma lepszych piłkarzy, to musi być zwycięstwo. Każdy inny rezultat będzie rozczarowaniem. Intensywności nie zabraknie, więc ta wymówka odpada, bo na ten mecz czeka się pół sezonu.
@Szary_Anon: mam nadzieję. To mecz dosłownie o 6 punktów i to trochę pociesza, bo w marcu jednak sytuacja była zgoła inna i zapewne pomimo medialnego szumu wokół Klasyku i zapewnień drużyny tak czy tak "zabrakło nastawienia" wówczas po białej stronie. Jeśli dodać do tego kompletnie nietrafiony pomysł taktyczny, to faktycznie był to przepis na klęskę.

U mnie jeszcze jest w miarę spokojnie pod względem emocji, nerwówka zacznie się pewnie w niedzielę
@soyunmago: Myślę, że nie żałuje, że odszedł z Bayernu do Hiszpanii, tylko żałuje, że nie przeszedł do Realu, gdy miał okazję. Hiszpania jest dużo ładniejsza niż Niemcy, ciepły klimat. Po jego zachowaniu widać, że mu pasuje życie tam. Ale tego Realu to nigdy sobie nie daruje, jestem tego pewien.