Wpis z mikrobloga

Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-rozowymi-nauczyl-mnie-ze-kobiety-maja-og/wiec wklejam go tu:

@Nostrian: Gdyby chociaż 5% wysrywów na wykopie, jacy to mężczyźni są źli, kompletnie niewrażliwi, kompletnie nieinteligentni, było z tego co przegrywy wypisują na temat kobiet, to byście się tu wszyscy zesrali i uciekli z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te mizoginiczne bełkoty to nic innego jak krzyk, reakcja na brak powodzenia u płci przeciwnej.
Trzeba ją jakoś sobie wytłumaczyć. No i po co szukać winy w sobie jak można się zesrać na WSZYSTKIE kobiety świata. Bo przecież tinder nie kłamie.

Takich żali nie widziałam jeszcze na facetów na wykopie, na kobiety codziennie, wiec skłaniam się ku teorii że kobiety powinny być produkowane i przydzielane każdemu przegrywowi, bez wyjątku. Żeby im nie odbiło.
Ta śmiała teoria wcale nie jest taka zła, obserwując ten portal, gdzie ludzi przecież nie brakuje, widzę że faceci mega źle znoszą samotność, są wręcz biologicznie uwarunkowani do posiadania baby, bo bez baby im odbija i zaczynają niszczyć sami siebie.
Dobrego dnia Mirasy, dużo bab i seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
Pobierz arinkao - Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-ro...
źródło: comment_16655730104yctJsf7EZLTY3cWOtDUoG.jpg
  • 109
@moll: Nie masz kontekstu faceta i tyle ale wiesz że ktoś coś robi źle i uważasz że w relacjach obowiązuje prosta zasada 1+1 =2

Czyli że te same działanie prowadzą do tych samych skutków. Jak będziesz facetem to pogadamy.
@Pralko-suszarka: to ludzie w związkach nie mają znajomych bez związków? szczególnie w czasach, gdy ludzie w związkach nie pakują się od razu w pieluchy...

Znowu - mówisz o koleżankach, ale odpuszczasz znajomość jako taką, jak się okazuje, że jest w związku. Jak chcesz mieć znajomych, jak tych zajętych odrzucasz z miejsca?
@navaare: uważam, że dotychczas robiłeś wszystko, tylko nie to co zaproponowałam powyżej. I że mój punkt widzenia odrzucasz, bo wydaje Ci się absurdalny. Chociaż nie masz nic do stracenia i w zasadzie co by Ci szkodziło
@moll: A najlepsza jest babskie oceniania że jak ktoś wygrał / udało się / osiągnął to ma rację a jak drugi robi to samo i nie osiągnął tego samego skutku to już zły nie ma racji

Sama sobie odpowiedz czym to jest.

Ty nic nie proponujesz absolutnie 0 pragmatyzmu w przełożeniu na konkrety czyli przykłady działań
to ludzie w związkach nie mają znajomych bez związków? szczególnie w czasach, gdy ludzie w związkach nie pakują się od razu w pieluchy...


@moll: Ja mówię jak to wygląa z mojej perspektywy. Często ludzie w związkach zapuszczają tak głębokie korzenie, że nie mają ochoty na ciekawsze relacje. No, ja takich nie spotykam.

Znowu - mówisz o koleżankach, ale odpuszczasz znajomość jako taką, jak się okazuje, że jest w związku.


@moll:
Daję sobie uciąć obie nogi i ręce że młoda ŁADNA i bez zepsutego charakteru dziewczyna nie ma szans by nie miała normalnego chłopaka.


@navaare: To są jakieś sklepy z normalnymi facetami? W tym tkwi właśnie ten problem, w tym że przegryw z wykopu ma błędne założenia. To zwyczajna nieprawda. Mnóstwo ładnych i normalnych dziewczyn nie ma całymi latami faceta, płacze po nocach i jest samotna.

@moll: Brak empatii to już
Mnóstwo ładnych i normalnych dziewczyn nie ma całymi latami faceta, płacze po nocach i jest samotna.


@arinkao: tylko te dziewczyny przeisadują na tinderach szukając księcia z bajki ¯\_(ツ)_/¯

kobieta jest empatyczna i nadwrażliwa bo ma zapewnić im domowe ognisko i wychować dzieci.


@arinkao: No....chyba że chodzi o budowanie znajomości przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@navaare: nie, po prostu chodzi o to, że do tego samego wyniku możesz dojść za pomocą różnych metod. I nie ma złych/dobrych są skuteczne lub nie, w zależności od osoby i okoliczności. A skoro dotychczasowe zawiodły, co Ci szkodzi posłuchać kogoś, kto spróbował i/lub zaobserwował skuteczność czegoś innego?

Co na tym w tym momencie stracisz, skoro i tak jesteś sam?
@moll: Starzy koledzy się wykruszyli. Część wyjechała, część się ustatkowała i "wycofała" z życia, z częścią relację się popsuły itd. i tak zostałem sam.

Nowe znajomości, które są zawierane w wuj sporadycznie, są powierzchowne i umierają
No....chyba że chodzi o budowanie znajomości przez internet ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: Związek internetowy? Fajne ale chyba tylko dla kogoś na bezludnej wyspie czy przykutego do łóżka. B
Być może są asocjalne baby piwniczanki które chciałyby taki związek na niby, ale czy to może być dobre dla jakiejkolwiek osoby? No nie wiem, raczej chyba nie albo na krótką metę. Ciągnęłam długo coś na odległość, kaszana na
@arinkao:

To są jakieś sklepy z normalnymi facetami?


Idź w miejsca w które Cię interesuje i zagadaj faceta który Ci się podoba i sprawdź czy Ci się podoba Korona z głowy nie spadnie od zaczepienia faceta nie zapieni się ani nie ukamienuje to nie Iran

PROBLEM SOLVED
Związek internetowy?


@arinkao: Jezu, jaki internetowy związek znowu? ( ͠° °)

Fajne ale chyba tylko dla kogoś na bezludnej wyspie czy przykutego do łóżka


@arinkao: Standardowe ocenianie wg. swojej miary. Typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Być może są asocjalne baby piwniczanki które chciałyby taki związek na niby, ale czy to może być dobre dla jakiejkolwiek osoby?


@arinkao: Kompletnie mieszasz pojęcia