Wpis z mikrobloga

Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-rozowymi-nauczyl-mnie-ze-kobiety-maja-og/wiec wklejam go tu:

@Nostrian: Gdyby chociaż 5% wysrywów na wykopie, jacy to mężczyźni są źli, kompletnie niewrażliwi, kompletnie nieinteligentni, było z tego co przegrywy wypisują na temat kobiet, to byście się tu wszyscy zesrali i uciekli z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te mizoginiczne bełkoty to nic innego jak krzyk, reakcja na brak powodzenia u płci przeciwnej.
Trzeba ją jakoś sobie wytłumaczyć. No i po co szukać winy w sobie jak można się zesrać na WSZYSTKIE kobiety świata. Bo przecież tinder nie kłamie.

Takich żali nie widziałam jeszcze na facetów na wykopie, na kobiety codziennie, wiec skłaniam się ku teorii że kobiety powinny być produkowane i przydzielane każdemu przegrywowi, bez wyjątku. Żeby im nie odbiło.
Ta śmiała teoria wcale nie jest taka zła, obserwując ten portal, gdzie ludzi przecież nie brakuje, widzę że faceci mega źle znoszą samotność, są wręcz biologicznie uwarunkowani do posiadania baby, bo bez baby im odbija i zaczynają niszczyć sami siebie.
Dobrego dnia Mirasy, dużo bab i seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
arinkao - Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-ro...

źródło: comment_16655730104yctJsf7EZLTY3cWOtDUoG.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: to rusz dupsko i nie jojcz. Ja swoją miłość też mam z drugiego końca Polski

No i tu jest pies pogrzebany, bo większość osób woli spotkania wychodząc cała grupą. A jak grupa jest duża to i tak się rozbija na pary i grupki do rozmów.

Spotkania 1 na 1 to zwykle poczucie większego zobowiązania towarzyskiego. Może dlatego trudniej Ci podtrzymywać znajomości?
  • Odpowiedz
to rusz dupsko i nie jojcz. Ja swoją miłość też mam z drugiego końca Polski


@moll: Nie mam absolutnie takiej możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może keidyś, kiedy sytuacja się trochę poluzuje. Poza tym, ja nie szukam wielkiej miłości.

No i tu jest pies pogrzebany, bo większość osób woli spotkania wychodząc cała grupą.


@moll: Nie wiem. Ja tam na mieście widuje najczęściej dwuosobowe grupki, babsko +
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: pierdu pierdu. Najpierw płaczesz, bo nie ma szans na różową, a jak masz szansę na taką z przytupem to "może kiedyś"

Wybacz, ale to brzmi już jak przypadek beznadziejny xD

A w grupie to krąż od grupki do grupki, w końcu się wpasujesz. Szczególnie jeśli to skupisko obcych
  • Odpowiedz
pierdu pierdu. Najpierw płaczesz, bo nie ma szans na różową, a jak masz szansę na taką z przytupem to "może kiedyś"


@moll: Jaką szanse? XD To, że ktoś z drugiego końca kraju/świata chce ze mną sie spotkać to nie jest żadna szansa, w sytuacji gdy ma się problem z mobilnością xD Serio, czy promień 100km to tak duże narzucone na siebie ograniczenie? ¯\_(ツ)_/¯

A w grupie to krąż od grupki do
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:A nie możesz jej zaprosić do siebie? :P
w tych czasach tylko 100km promienia to spore wyrzeczenie i dość skromnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak gdzie? na tym spotkaniu luźnym co je zorganizujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A nie możesz jej zaprosić do siebie? :P


@moll: Zapraszam, ale dla niej to za daleko i też nie przyjedzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jak gdzie? na tym spotkaniu luźnym co je zorganizujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: ohohhoo ja niczego nie zorganizuje, nie ma szans XD

to dlaczego nie możesz?


@moll: Bo brak czasu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
to na takie coś to już nie mam rady, bardzo dobrze negujesz wszelkie możliwości xD


@moll: Nie neguje możliwości, tylko mówie jakie ja je mam ¯\_(ツ)_/¯ To ty mierzysz wszystkich swoją miarą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A z panną spotkajcie się gdzieś pośrodku trasy mniej więcej :P


@moll: Ona nie chętna, wolała by bym ja do niej przyjechał
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: dlaczego? ja akurat jestem dobrze zorganizowana, zwykle twierdzę, że kiedyś na coś znajdę czas, więc nie odnoszę do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wiele osób twierdzi, że nie ma na nic czasu i ma zbyt wiele zajęć. I jest to stan ciągły. Więc pytanie - czy faktycznie masz nadmiar zajęć, czy też masz kiepską organizację czasu
  • Odpowiedz
dlaczego? ja akurat jestem dobrze zorganizowana, zwykle twierdzę, że kiedyś na coś znajdę czas, więc nie odnoszę do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Ale nie znasz sytuacji i okoliczności w których ktoś inny się znajduje xD

wiele osób twierdzi, że nie ma na nic czasu i ma zbyt wiele zajęć. I jest to stan ciągły. Więc pytanie - czy faktycznie masz nadmiar zajęć, czy też masz
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: wybacz, nie wywróżę ich sobie

i nadal nic konkretnego. Mam wyciągnąć magiczną różdżkę? Bo chyba nic innego tu nie pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie możesz sobie pozwolić, bo uważasz, że to strata czasu dla nieznajomej. Tylko jak inaczej ją poznasz i ta osoba stanie się znajoma?
  • Odpowiedz
wybacz, nie wywróżę ich sobie


@moll: No to nie wychodź przed szereg i nie próbuj stawiać wszystkich na twoim miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie możesz sobie pozwolić, bo uważasz, że to strata czasu dla nieznajomej. Tylko jak inaczej ją poznasz i ta osoba stanie się znajoma?


@moll: Mówisz teraz tak, jakby to była moja jedyna szansa w życiu xD
  • Odpowiedz