Wpis z mikrobloga

Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-rozowymi-nauczyl-mnie-ze-kobiety-maja-og/wiec wklejam go tu:

@Nostrian: Gdyby chociaż 5% wysrywów na wykopie, jacy to mężczyźni są źli, kompletnie niewrażliwi, kompletnie nieinteligentni, było z tego co przegrywy wypisują na temat kobiet, to byście się tu wszyscy zesrali i uciekli z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te mizoginiczne bełkoty to nic innego jak krzyk, reakcja na brak powodzenia u płci przeciwnej.
Trzeba ją jakoś sobie wytłumaczyć. No i po co szukać winy w sobie jak można się zesrać na WSZYSTKIE kobiety świata. Bo przecież tinder nie kłamie.

Takich żali nie widziałam jeszcze na facetów na wykopie, na kobiety codziennie, wiec skłaniam się ku teorii że kobiety powinny być produkowane i przydzielane każdemu przegrywowi, bez wyjątku. Żeby im nie odbiło.
Ta śmiała teoria wcale nie jest taka zła, obserwując ten portal, gdzie ludzi przecież nie brakuje, widzę że faceci mega źle znoszą samotność, są wręcz biologicznie uwarunkowani do posiadania baby, bo bez baby im odbija i zaczynają niszczyć sami siebie.
Dobrego dnia Mirasy, dużo bab i seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
arinkao - Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-ro...

źródło: comment_16655730104yctJsf7EZLTY3cWOtDUoG.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@navaare: @arinkao chodziło o uwarunkowania kulturowe. Że to facet ma się starać o kobietę i w tym kontekście aktywności ze strony kobiet nie są dobrze widziane, bo ona się nie ma uganiać. Taka co się ugania jest głupia i/lub łatwa.
Więc jest to raczej bierność wgrana nie przed strachem przed zaangażowaniem, tylko przed otrzymaniem łatki puszczalskiej czy nazwij to jak chcesz.
  • Odpowiedz
@arinkao: według mnie jeśli ktoś tak jedzie po wszystkich kobietach to właśnie dlatego nie ma baby, bo jest dzbanem i lepiej żeby żadna kobieta z nim nie była, bo szybko sobie żyły podetnie, chłop taki dla mnie do utylizacji, chyba że znormalnieje
  • Odpowiedz
Wygodne podejście, ja nie muszę, facet ma dawać ale to jest układ bo relacje i związki są obustronne w nakładzie pracy a reszta to tylko fasada albo tektura w poczekalnie na kogoś lepszego

Dlaczego to nie facet miałby uchodzić za łatwego i dostępnego w takim razie? Że jak z nim prześpisz się to jest Wasz? Jaja sobie robisz

@moll: Dałaś powód z koleżanką dlaczego z Polkami często nie ma sensu
  • Odpowiedz
@arinkao: bo tak to jest jak komuś brakuje empatii i nie potrafi się postawić po drugiej stronie uwarunkowań kulturowych.

To jest posrane, że wszyscy chcieliby równości od kątem dostępu do przywilejów i ułatwień życiowych, za to nikt się nie pali za idącymi za nimi obowiązkami.

I znowuż dotyczy to obu
  • Odpowiedz
@navaare: nie ma sensu, czy nie ma sensu zrozumieć problemu? Bo to co opisałyśmy to problem, bo przemiany tych czasów są za mocno do przodu w stosunku do obowiązujących uwarunkowań kulturowych.

Z resztą sam pomyśl, jeszcze na etapie nawet szkolnych końskich zalotów, jak myślałeś o narzucającym się kolegom koleżankach?
  • Odpowiedz
według mnie jeśli ktoś tak jedzie po wszystkich kobietach to właśnie dlatego nie ma baby, bo jest dzbanem i lepiej żeby żadna kobieta z nim nie była, bo szybko sobie żyły podetnie, chłop taki dla mnie do utylizacji, chyba że znormalnieje


@AlienFromWenus: Prosto z mostu ale uważaj na zgłoszenia, na wykopie można obrażać tylko panie.
  • Odpowiedz
@moll: Takie czasy, ale w Polsce, nie wszystkie dziewczyny są takie a u nas nie ma powodu by brać nasze za wzorzec czy punkt odniesienia

Ale takie wyrachowane poglądy coś za coś że to facet też prezentują przede wszystkim dziewczyny które zostały przeleciane szybko, bo najpierw s--s albo te starsze Dlatego faceci nie chcą 30stek bo są sprute emocjonalnie
  • Odpowiedz
@navaare: skoro żyjesz tutaj, to jakie chcesz brać za wzorzec?

Ewentualnie jak chcesz inne, to trzeba wyemigrować i wtedy masz szansę na inny wzorzec kształtowania relacji
  • Odpowiedz
@moll: Facet nie ma znaczenia gdzie żyje, grunt by różowa chciała żyć gdzie on( ͡° ͜ʖ ͡°)

to trzeba wyemigrować i wtedy masz szansę na inny wzorzec kształtowania relacji

Nie, to facet decyduje bo ona ma spodnie haha
  • Odpowiedz
@navaare: to wyjedź, poznaj i pokaż jak wysoko masz podciągnięte spodnie we własnym związku, decydując gdzie zamieszkacie i to zrealizuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: A kto powiedział że tego nie robię i wyjadę wtedy gdy mi się to będzie opłacało uświadamiając innych facetów po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: Spoko wyślę Ci wspólne zdjęcie i opublikuję też na wykop bo to jest najprawdopodobniejszy scenariusz patrząc po rozwoju wypadków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie potrzebują dzieci bo jest kapitan państwo jaki się nimi zajmie


@Nostrian:

Ogólnie problem z posta jest mi obcy, nie wiem jak teraz kobiety ok 10 lat młodsze ode mnie, bo opinie na ich temat wykopki czerpią z tindera a ja dalej utrzymuję ze laski tam są odklejone, większość kobiet w moim wieku nadal jest normalna i pracują, zarabiają, żyją, korzystają z tego życia i nie zarabiają na sprzedaży swojego moczu, ale z zacytowanego fragmentu skisłam
  • Odpowiedz
ogłaszaj się na Mirko. Ktoś tak na planszówki zbiera i wykoppiwa też tak się zbierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Na mirko jest tylko jedna panienka która chętnie by się ze mną spotkała, i nawet jest ładna. Ale jest na drugim końcu polszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak poza tym, nic nie ma.

No i planszuffffki to chyba nie moje klimaty.
  • Odpowiedz