Wpis z mikrobloga

Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-rozowymi-nauczyl-mnie-ze-kobiety-maja-og/wiec wklejam go tu:

@Nostrian: Gdyby chociaż 5% wysrywów na wykopie, jacy to mężczyźni są źli, kompletnie niewrażliwi, kompletnie nieinteligentni, było z tego co przegrywy wypisują na temat kobiet, to byście się tu wszyscy zesrali i uciekli z płaczem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te mizoginiczne bełkoty to nic innego jak krzyk, reakcja na brak powodzenia u płci przeciwnej.
Trzeba ją jakoś sobie wytłumaczyć. No i po co szukać winy w sobie jak można się zesrać na WSZYSTKIE kobiety świata. Bo przecież tinder nie kłamie.

Takich żali nie widziałam jeszcze na facetów na wykopie, na kobiety codziennie, wiec skłaniam się ku teorii że kobiety powinny być produkowane i przydzielane każdemu przegrywowi, bez wyjątku. Żeby im nie odbiło.
Ta śmiała teoria wcale nie jest taka zła, obserwując ten portal, gdzie ludzi przecież nie brakuje, widzę że faceci mega źle znoszą samotność, są wręcz biologicznie uwarunkowani do posiadania baby, bo bez baby im odbija i zaczynają niszczyć sami siebie.
Dobrego dnia Mirasy, dużo bab i seksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #randki #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
arinkao - Komentarz usunięty przez OP https://www.wykop.pl/wpis/68227657/rozmowy-z-ro...

źródło: comment_16655730104yctJsf7EZLTY3cWOtDUoG.jpg

Pobierz
  • 109
@arinkao: Ale uważasz zagadywanie w realu jest jakieś "potężne" i święto skuteczne? Czy sama zagadujesz do facetów albo różowe to robią? Mogę odesłać Cię do dyskusji zagadywaczy na ulicy i zobaczysz czym to się różni od tindera.

To jest pusty wpis w stylu syty głodnemu wytknie i niech się weźmie za siebie i naje się w końcu.
@moll: A uważasz jakby tindera nie było to wy byłybyście inne albo że cokolwiek to zmieniłoby? Musiałabyś internet wszystkich social mediów wyłączyć Gdy nie ma atencji wtedy to różowe wariują i taka jest prawda

Typowe zdejmowanie sfokusowania wątku wszystko bo faceci
Intorwertyczny facet bez znajomych jest skazany na szukanie baby na tinderach i tego typu gównach, a tam jak wiemy liczy się wygląd. Więc nic dziwnego, że nienawiść do bab będzie tylko rosła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: Nie ma dnia żebym nie widziała pary gdzie chłop wygląda mocno średnio, teoria BŁĘDNA.

Mam kuzyna, 40 lat,180 cm, 150kg, ruda jajowata pała, w samochodzie wiecznie syf, flakowate ubranie, każda
@arinkao: Słowo klucz wzrost 180cm, + jeśli w jego otoczeniu nie ma ładniejszych to masz odpowiedź + to wyżej Chodziłem parę lat na warsztaty taneczne i to co w ostatnim roku dziewczyny potrafiły odwalać to już mnie odrzuciło i sam prowadzący narzekał na ich zachowanie

Wiem że nie wszystkie takie są ale i tak jest za mało a te których nie ma nikt w PL nie zastąpi innymi i taka prawda.
@navaare: nie, ja uważam, że obie strony są "winne" tej sytuacji, jeśli chcesz to tak określić.

Tylko sytuacja wygląda tak, że social media dają NADMIAR uwagi księżniczkom, które przeważnie i tak w realnym życiu stworzyłyby średnio udany związek z chłopakiem z najbliższej okolicy i to pod warunkiem nacisków rodziny na to, by weszły w jakikolwiek związek. Bo tylko takie zostają bez pary, jak już cała reszta się podobiera w pary na
@navaare: Mój niebieski ma 165cm, wyłysiał i jak go poznałam nie miał pracy. Był jednak osobą przy której świat stawał się piękny a uśmiech nie schodził mi w gęby, mógłby nawet nie mieć wacka, rozmawialiśmy godzinami.
Znam wielu niskich facetów którzy bez żadnych problemów zaczynają romanse i związki z nawet wyższymi, ładnymi kobietami lepiej od siebie sytuowanymi.
Tak wygląda rzeczywistość zza komputera, telefoniku czy tindera.

Wmawiacie sobie jakieś posrane teorie, a
@moll: Ty jak zwykle z rigczem :)
Nie byłam nigdy na tinderze ale naczytałam się tyle złego o apce że na 100% tam nie zawitam nawet z ciekawości.
Przyjmując że jestem ładna to nie opędzę się od flustratów, przyjmując że nie jestem już żadną partią, wpadnę w kompleksy. Ludzi można poznać wszędzie, w realu, w necie, nawet na wykopie, wśród tego całego syfu ukrywają się za krzakami fajni ludzie.
@arinkao: czasami trzeba ;)

ja też nie korzystałam nigdy z tego typu miejsc jak tindery, fotki czy co tam jeszcze... za to wszędzie indziej udaje mi się poznać ludzi, chociaż sama od znajomych po jakimś czasie często słyszę, że na wejście "wieję nieco dystansem" ;P do tego sporo wartościowych znajomości to właśnie internet - wykop, fora tematyczne, gierki.
@moll:
Myślisz że nie wiem gdzie poznawać dziewczyny których nie ma? To jest typowe podejście przy 0 empatii z odgórnym założeniem faceci absolutnie nic robić i większość idzie po linii najmniejszego oporu i wszyscy są tak samo do dupu i są jedynie zakompleksieni etc

Tylko nie mów że Tobie się szybko udało i nawet nie zauważyłaś różnic, i każdy który jest szczęśliwy nie musiał się z niczym wysilać nie zrozumie innych.
@arinkao: Daję sobie uciąć obie nogi i ręce że młoda ŁADNA i bez zepsutego charakteru dziewczyna nie ma szans by nie miała normalnego chłopaka.

Wystarczy że wyjdzie gdziekolwiek w miejsce z wspólnym kontekstem. Chyba że jest super wysoka to będzie miała np tak samo ciężko jak niski facet
@navaare: i się zaczyna piertolenie o empatii, typowe jojczenie, chlip chlip, nieempatyczna kobieta, jak tak można nie pogłaskać mnie po główce, bom biedny.

Mi się nie udało szybko, tylko udało skutecznie. I tu Cię zaskoczę, bo wymagało to dużego zaangażowania z mojej strony, szczególnie na początku relacji. I większość związków jakie znam to takie, gdzie wysilały się OBIE STRONY, a nie księżniczki czekały w wieżach na swoich rycerzy na białych koniach.
Nie ma dnia żebym nie widziała pary gdzie chłop wygląda mocno średnio, teoria BŁĘDNA.


@arinkao: Aha i te osoby się poznały na tinderze rozumiem? XD Nawet jeśli tak, to to są pojedyńcze przypadki

Zostawił fajną żonę dla super laski z pracy


@arinkao: Tak myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie byłam nigdy na tinderze ale naczytałam się tyle złego o apce że na 100% tam nie zawitam
@navaare: raczej do momentu, w którym okazuje się, że Ty nie umiesz takich szukać, ewentualnie może sam nie jesteś wystarczająco ogarnięty, skoro robisz cały czas to samo i oczekujesz innych rezultatów.

Przemyśl dotychczas stosowaną taktykę, bo jak widać się nie sprawdziła