Wpis z mikrobloga

40-letni Rafał K., który wyprzedzając kolumnę samochodów przed przejściem dla pieszych, omal nie potrącił kilku osób, został skazany na cztery i pół roku więzienia. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
https://tvn24.pl/katowice/redziny-kara-wiezienia-dla-kierowcy-ktory-omal-nie-potracil-pieszych-majac-dozywotni-zakaz-prowadzenia-pojazdow-6158318
#polskiedrogi #prawojazdy
Pobierz dashcambandit - 40-letni Rafał K., który wyprzedzając kolumnę samochodów przed przejś...
źródło: comment_1665515380MjCrNX6HuMS2nOXc3adOog.gif
  • 29
@SpalaczBenzyny: Dzieciakom trzeba wpajać od zawsze, że nawet jak maja pierwszeństwo przez głupie prawo, to należy uważać. Miałem z dziewczynami z pracy szkolenie dotyczące kierowania ruchem w WORDzie, miałem 3 koleżanki, na nogach z dworca w Katowicach do WORDu przeszliśmy się. Ja prawa jazdy nie mam, za to staram się szanować swoje zdrowie i kierowców. Obserwowałem, jak te moje dziołchy reagują na przejściu dla pieszych. Wciskały przycisk, zielone to hejaaaa! I
@Ko_Otu: A jak masz rolki na nogach to zdejmujesz je i przechodzisz w samych skarpetach lub boso.
A ktorys przepis zabrania przejezdzania przez pasy na hulajnodze (nie elektrycznej)? Po drugie dziecko do 10 roku zycia na rowerze nawet jest traktowane jako piszy i pod opieka doroslego moze przejechac przez przejscie dla pieszych. Nie wiem kiedy w końcu kierowcy nauczą się tego, że na przejściu się nie wyprzedza zamiast ciągle szukać winy
@motyk nie chodzi o przepisy tylko o instynkt samozachowawczy. Na cmentarzach leży dużo ludzi którzy mieli pierwszeństwo.
Nauczcie się wreszcie, że tu nie chodzi o 500zl mandatu tylko o wasze zycie