Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie mieć przewlekłe problemy z przewodem pokarmowym tj. biegunki, częste wypróżnienia i chodzić do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dopiero na studiach doceniłem toalety, gdzie potrafiłem rozsiąść się jak król na kiblu i robić swoje - kiedy chciałem i ile chciałem. Podczas gdy we wcześniejszych latach toalety były publiczną palarnią, miejscem do wysadzenia petard, nie wspominając o ciągłym braku drzwi ( ͡ ͜ʖ ͡)

#przegryw #gimbaza #szkola #studia #studbaza #heheszki #problemypierwszegoswiata #nostalgia
30062018 - Wyobraźcie sobie mieć przewlekłe problemy z przewodem pokarmowym tj. biegu...

źródło: comment_1665393803zP9GwqXlKGgPn39mZZXKIu.jpg

Pobierz
  • 10
@30062018: Nigdy nie rozumiałem co ludzie mają za problem ze sraniem w szkole xD
Ja zawsze normalnie srałem. Co prawda nie siadałem na deskę ale albo srałem "na małysza" albo po prostu podnosiłem deskę, stawałem na muszli i kucałem (serio).
Na papier nie było nawet miejsca w kabinach ale przezorny zawsze ubezpieczony więc od zawsze noszę ze sobą w plecaku od 3 do 6 paczek chusteczek.
To, że ktoś wchodził palić
@30062018: U mnie na wydziale kible były tak czyste, że można było w kabinie piknik robić. No czasem ktoś ze wsi przyjechał i zrobił chlew ale miłe panie sprzątaczki reagowały błyskawicznie, pozdrawiam je z całego serca.
Nigdy nie rozumiałem co ludzie mają za problem ze sraniem w szkole xD


@SzycheU: Widać twoja szkoła nie była dostatecznie patologiczna. Ja miałem tak że jak ktoś srał to otwierali drzwi, rzucali papierem. Samego papieru nigdy nie było, co najwyżej ręczniki do wycierania rąk, drzwi też XD Jak przycisnęło to łatwiej było #!$%@?ć z lekcji i pójść do domu się wysrać niż w szkole xD