Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
867 977 + 108 = 868 085

Chciałem zobaczyć dworek/pałacyk (Wyższe Seminarium Duchowne Salwatorianów) w Bagnie. Oczywiście było to tylko przy okazji zbierania kwadratów, bo priorytety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie starczyło mi dzisiaj czasu na luźny spacerek po parku, kiedyś chętnie wrócę.

Trasa po 21 kwadratów. Zdobyłem 20, bo w jednym miejscu miała być ścieżka polna (opencyclemap+satelita), ale niestety był rów a za rowem "zasione".
Na +-80km tak jak chwilę temu podczas wycieczki krótka przerwa na zaciąganie się rzepakiem :) (droga między "Białków" - "Księgnice", będzie na dole dodany filmik)
W tym roku za Wrocławiem tak wielu rowerzystów jak dzisiaj jeszcze nie widziałem. Zastanawiam się, czy część osób wychodziło z założenia, że to może być ostatni w miarę ludzki do jazdy weekend. W każdym razie fajnie, zawsze to raźniej na trasie.
Testowałem jeszcze ochraniacze na buty (shimano waterproof overshoe), jak faktycznie sprawdzą się podczas deszczu to będę bardzo zadowolony. Na platformy nie ma wielu sensownych ochraniaczy a do tych po pierwszym luźnym teście nie mogę się o coś przyczepić (na dole będzie jeden filmik z jazdy).

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1665349361t6pMM1uhb1b8vFtUBmaJqV.jpg
  • 7