Wpis z mikrobloga

@bigos555: szczerze mówiąc o ile jestem za tym że dla pasażerów pasy powinny być obowiązkowe, to myślę że dla kierowców mogłyby być optymalne, chyba że w nowych autach już są sporo ulepszone pod tym względem, ale gdy się dużo jeździ to faktycznie są momenty gdy przeszkadzają, a jednak gdy kierowca nawet gwałtownie hamuje to ma szanse się przygotować do tego. Sam jestem nauczony zapinać pasy ale w poprzedniej robocie gdzie dużo
@PiotrFr: Czasami jeśli zbyt gwałtownie się zrobi taki ruch to potrafią się przyblokować, a widząc duży ruch chce się jak najszybciej to zrobić i tak czasami się kończy. No ale może właśnie w nowszych autach to lepiej działa, ja w sumie najbardziej tego doświadczyłem w nie najnowszym już Fiacie Doblo, nie wiem w sumie co to był za rocznik. Przy takiej zwykłej jeździe tylko do pracy czy raz na jakiś czas
@PiotrFr: jaką dyskusję?

gość twierdzi, że ma momenty, w których przeszkadzają mu pasy... bo jak gwałtownie hamuje to może się przytrzymać kierownicy (kompilacja/streszczenie przekazu)
a ty twierdzisz, że jest o czym z nim dyskutować?
może na tej zasadzie usuńmy blokady bezpieczeństwa z maszyn? w takie prasie choćby czasami przeszkadzają - nie możesz poprawić materiału jak stempel opada! a w końcu trzymasz się krzesła więc to wystarczy...

BTW - nie zrozumiałeś przekazu
@siona: tak twierdzę bo po prostu miałem takie sytuacje. Na codzień to nie jest problem jeśli tylko jeździsz do pracy albo dla siebie, ale jeśli w trakcie pracy znaczna część to jazda to już to trochę inaczej wygląda, po prostu takie sytuacje robią się bardziej uciążliwe, szczególnie gdy auto służbowe nie należy do najnowszych. Nie twierdzę że pasy są złe i sam ich używam, to dobra rzecz, ale o ile wcześniej
@siona: i wgl nikt nie mówił nic o usuwaniu żadnych blokad, tylko o wyborze dokonanym przez świadomą zagrożenia osobę. Alkoholem można się zapić a nie jest zabroniony, w dodatku po nim niektórzy robią się agresywni i zagrażają też innym. Kierowca niezapinając pasów naraża co najwyżej siebie na większe szkody, ale dla otoczenia jest to moim zdaniem mniej szkodliwe niż przekroczenie prędkości.
@siona:

BTW - nie zrozumiałeś przekazu bo nie było o twoim mózgu :D

Wymyślasz sobie teorie xD
Powiedział, że w pewnych sytuacjach pasy przeszkadzają. Zapytam w jakich bo tego nie wyjaśnił wcześniej a ty się #!$%@?łeś do pytania. Musisz być bardzo sfrustrowany