Wpis z mikrobloga

(Ponawiam ten post w trochę innej formie, ponieważ muszę się zdecydować do niedzieli w sprawie tego mieszkania bo są inni chętni)

#wroclaw #gaj #nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo #mieszkania #pociagi #koleje
Mieszkanie jest na gaju, zaraz koło wzgórza gajowego. Zaznaczyłem go na mapie. Martwię się trochę pociągami, bardzo je tam słychać? Obecnie mieszkam też koło pociągów, na ul.Jana Długosza (160m od torów) i widzę pociągi i słyszę, praktycznie nie przeszkadzają mi.
Najgorzej jest kiedy gwiżdżą, ale tam w sumie nie ma żadnych przejazdów więc nie powinny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale gdy pytałem sąsiadów to niektórzy mówili, że gwiżdżą, inni mówili, że nie gwiżdżą ¯\_(ツ)_/¯

Dołączam mapy akustyczne, jak w sumie widzicie, tam gdzie teraz mieszkam (i w sumie wszędzie gdzie jest jakakolwiek ruchliwa ulica) hałas jest dużo większy.
MasterOf8 - (Ponawiam ten post w trochę innej formie, ponieważ muszę się zdecydować d...

źródło: comment_1665233034MHi3yNMeobbwss8OasvD67.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterOf8: to sobie sprawdź ceny transakcyjne, z tego roku, na gaju większość to przedział 7-8k zł, cena z ogłoszenia tego mieszkania które wysłałeś jest z d--y i dodatkowo jeszcze poddasze.
przy okazji dobrze, że zrezygnowałeś bo ten blok powinien być znany wykopkom siedzącym na tagu #divyzwykopem ;)
  • Odpowiedz