Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie którzy myślą że kobiety wolą prawiczków z powodu "moralności". Prawdziwy powód jest taki że mężczyzna, niczym gąbka, absorbuje osobowość każdej kobiety, z którą sypia. Poprzez współżycie jego umysł kształtuje się na podobieństwo umysłu partnerki, czyli psychologicznie do pewnego stopnia staje się kobietą. Krypto homoseksualistkom to może nie przeszkadzać, ale samica hetero zawsze wybierze prawiczka, bo tylko on jest w pełni mężczyzną.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #przegryw
#heheszki #korwin
  • 40
Kobiety gardzą nimi i wolą doświadczonych facetów tak samo stracić dziewictwo z doświadczonym a nie z łamaga co je zapłodni przy 1 razie


@firyt:

Co za bzdury xD

U mnie nawet po stracie dziewictwa występował pociąg do tych nietkniętych dla których byłabym pierwsza
@AlienFromWenus: tylko że w realnym życiu KAŻDA kobieta gardzi prawiczkiem 20+ letnim, im więcej facet ma kobiet na liczniku tym bardziej jest atrakcyjne i każdej kolejnej to nie przeszkadza

Taki ruchacz co se bzyka pól miasta? "Stara, potrzymaj mi piwo, ja go zmienie, on ma super geny i da mi dziecko!"
Po tygodniuu "Stara, oddawaj mi piwo chlip chlip. On mnie tylko wyruchał i potraktował jak każdą inną. A khutasa wytarł
@Pozytywny_gosc:

Haha xD przecież nie ma czegoś takiego jak "każda" xD
To błąd logiczny.

@rosomarek: bzdurą jest to co wy tu wypisujecie, jak można nie wiedzieć nic na temat różowych a z pewnością siebie godną Putina wypowiadać się na ich temat, tym bardziej, gdy jest się niebieskim, czyli myśli się o płci męskiej jak niebieski, a nie różowa.
@rosomarek:

Ale nadal ma wiedzę o kobietach z którymi miał kontakt a ta na którą trafisz ty czy inny może nie być tak prosta w obsłudze jak jakieś losowe npc.

BTW co? Jak można nie wiedzieć czego się chce? XD rozumiem, że można nie wiedzieć jak to zdefiniować żeby chłop zrozumiał xD
@AlienFromWenus: no bo każdy ma swoje preferencje. Moja koleżanka np. jest bardzo zadowolona ze swojej relacji z facetem którego rozdziewiczyla, ale sednem nie jest fakt jego prawictwa. Chodzi tutaj o to, że on ją po prostu słucha, co ma robić i jak i to szanuje, niestety większość facetów tego nie rozumie.