Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie ludzie którzy myślą że kobiety wolą prawiczków z powodu "moralności". Prawdziwy powód jest taki że mężczyzna, niczym gąbka, absorbuje osobowość każdej kobiety, z którą sypia. Poprzez współżycie jego umysł kształtuje się na podobieństwo umysłu partnerki, czyli psychologicznie do pewnego stopnia staje się kobietą. Krypto homoseksualistkom to może nie przeszkadzać, ale samica hetero zawsze wybierze prawiczka, bo tylko on jest w pełni mężczyzną.

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #przegryw
#heheszki #korwin
  • 40
  • Odpowiedz
Chodzi tutaj o to, że on ją po prostu słucha, co ma robić i jak i to szanuje


@21374201: xDDDDDD ALE CUCK, facet bez własnego zdania stawiany jako "wzór", witaj w XXI wieku

prawdziwy męski hetero facet to leje babe w pysk, jak tam mu pyskuje i narzuca swoje zdanie. To facet ma być przewodnikiem stada, a nie baba
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: myślałam, że związek polega na partnerstwie a nie na dominacji jednej ze stron, ale cóż. Poza tym przedstawiałam jedną stronę. I jakie jego zdanie? XDDD jak chce włożyć w dupę ale partnerka nie chcę i odpuści jak normalny człowiek to nie ma swojego zdania? XDDD wybitna #!$%@? z logiki xd
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: a za co Red flag? Nie przywiązałam się do nikogo z kim miałam seks bo seks był takim przedmiotowym potraktowaniem tego człowieka, w ogóle nie wiem dlaczego wy mi tutaj piszecie jak coś tak działa u różowych skoro ja twierdzę że to bzdury, czemu chcecie orzekonac mnie na siłę że to co widzę i czuję nie istnieje?
  • Odpowiedz
xDDDDDD ALE CUCK, facet bez własnego zdania stawiany jako "wzór", witaj w XXI wieku


@Pozytywny_gosc:

Ale wysiliłbyś się bardziej a nie jak jakiś bot powtarzał w kółko bez przemyślenia czy w ogóle masz rację jakieś oklepane frazy xD

Jak facet jest przewodnikiem stada to ma takie same rogi jak cuck tylko że w przeciwieństwie do cucka on o tym nie wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skoro nie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Symetryzm tu nie działa, po to są płcie żeby były różnice, facet zapładnia kobieta jest zapładniana. To facet umieszcza nasienie w kobiecie nie na odwrót. Stąd dalej biorą się różnice kulturowe. Gdyby nie taki podział bylibyśmy stworzeniami jednopłciowymi i rozmnażali się przez klonowanie
  • Odpowiedz
@1624294678:

Ok, połowa zdania to prawda, ale różnica w tym kto zapładnia a kto jest zapładniany to jedyna różnica, od powstania kultury facetom odebało, przejmują się bzdurami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością a jeszcze tłumaczą to w durny sposób. Baba staje się chłopem od nadmiaru roochania się z chadami xD

Nie każda kobieta chce roochacza i gardzi prawiczkiem, taka jest prawda.
  • Odpowiedz
Udowodnij że to tryb bota ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Raczej ty powinnaś udowodnić co mówisz, patrząc na to jakie tezy reprezentujesz xD Mam 30 lat i jestem prawiczkiem. Czy komunikując do kobietom staje się przez nie bardziej pożądany? Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ba, prawiczków przybywa, inceli przybywa, czy są pożądani przez kobiety? Nie, dlatego młody prawiczek staje się starym prawiczkiem (
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus
Emm... to ja nie jestem samicą hetero skoro mi to obojętne? W sumie to whatever...

@Rozmowa_nie_kontrolowana
Trzeba, owszem ale jeśli partner jest gotowy na rozmowy o seksie to problem bardzo łatwo się rozwiązuje.

@Sadomason
Przez socjalizację kobiet w poprzednich wiekach bardzo mocno pokutuje przeświadczenie, że kobiety nie czują popędu i nie mają potrzeb.
Owszem dla części kobiet nie jest to tak ważne ale dla części tak samo ważne jak dla mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Averna: A gdzie ja tam napisałem, że kobiety nie czują popędu i nie mają potrzeb. Ale jak już zaczęłaś temat to musisz zrozumieć, że u kobiet nigdy nie występuje tak wysokie libido jak u mężczyzn. Najprostsze porównanie to będzie chyba bycie głodnym, tak samo jak ty w ciągu dnia kilka razy odczuwasz głód, tak samo facet w ciągu dnia ma kilka razy apetyt na seks.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sadomason
Dobrze. Zwracam honor. Użyłeś zwrotu "bardzo często". Przeoczyłam to.
Ale też kobiety potrafią mieć bardzo wysokie libido. I tak samo jak mężczyzna mieć kilka razy ochotę na seks. Wydaje mi się że jest to rzadsze niż u mężczyzn (chociaż nie znam żadnych statystyk na ten temat).
Ale znam pary w których to ona ma częściej ochotę a om nie.
  • Odpowiedz
myślałam, że związek polega na partnerstwie a nie na dominacji jednej ze stron, ale cóż.


@21374201: myślałem, że np facet sobie może wybrać czy może być w ciązy i nosić w swoim brzuchu dziecko?

A no, jednak nie może. Nie ma czegoś takiego jak PARTNERSTWO w biologii a ludzie to przede wszystkim zwierzęta z gadzimi mózgami, które przejmują kontrolę nad świadomym umysłem w wielu sytuacjach. Partnerstwo nigdy nie działa dlatego zauważ,
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: związki były bardzo trwałe ponieważ powszechna była przemoc ekonomiczna, ponadto głęboko wpojona była mentalość "co ludzie powiedzą", i wiara, która zabrania rozwodów. Nie są to żadne argumenty negujące partnerstwo. Kobiety nie wybierają "silnych" partnerów żeby je #!$%@? i traktowali jako zdobycz i swoją własność tylko, ma to związek z opieką i ewentualną obroną. Statystyki z instytutu badań z dupy widzę, że weszły za mocno. Polecam zagłębić temat chociażby tego jak
  • Odpowiedz
związki były bardzo trwałe ponieważ powszechna była przemoc ekonomiczna, ponadto głęboko wpojona była mentalość "co ludzie powiedzą", i wiara, która zabrania rozwodów.


@21374201: myślenie życzeniowe wpisujące się w lewacką/feministyczną narracje, ale to urojenia. Nie było żadnej przemocy ekonomicznej, nie było żadnej mentalności i wiara w dużych miastach nic nie zmieniała. Wiara zawsze była silna tylko na wsiach i zadupiach.

Kobiety nie wybierają "silnych" partnerów żeby je #!$%@? i traktowali jako zdobycz
P.....c - > związki były bardzo trwałe ponieważ powszechna była przemoc ekonomiczna, ...

źródło: comment_1665252451z2ysv5ia9rbJzM3qCJeM1a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@21374201: a ty jakie masz wykształcenie w tej dziedzinie, żeby stwierdzać takie głupoty?

Wezme pierwsze lepsze badanie z psychologii ewolucyjnej czy o gadzim mózgu

The height of choosiness: mutual mate choice for stature results in suboptimal pair formation for both sexes

W składzie:
1. Gert Stulp Researcher / Teacher - University of Groningen

PhD in Evolutionary Psychology, 2013
University of Groningen

MSc in Behavioral and Cognitive Neurosciences, 2008
University of Groningen
  • Odpowiedz