Wpis z mikrobloga

#niewiemjaktootagowac #odzywianie i dodam #mirkokoksy bo pewnie sie tym objadacie

Zauwazyl ktos moze jakies dziwne zmiany przy jedzeniu Skyrow? Jadlem to z cztery lata bez problemu ostatnie dwa to prawie codziennie w pracy. No i jakis czas temu przynajmniej u mnie byly straszne braki w sklepach z waniliowymi. Odkad "wrocily" do sklepow ktoregokolwiek smaku bym nie zjadl to mam takie okropne biegunki ze pol dnia ze mnie leci woda (przetestowane i potwierdzone ze to akurat po nich). Z mlekiem samym mam problem od dluzszego czasu ale same skyry nigdy mi nie szkodzily.
Zastanawiam sie czy oni cos namieszali czy mi sie cos w organizmie popierdzielilo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
@Red_Ducc: Piatnica, raczej problem nie dotyczyl jednej partii bo mialem miesiac temu dwa tygodnie temu i w tym tygodniu taki "eksces" (zakladajac ze to z nimi cos nie tak)
@apoo: Możliwe że uczulenie, to potrafi wyjść w najróżniejszym momencie życia nawet jeśli wcześniej dany pokarm tolerowałeś, względnie uczulenie na jakiś dodatek smakowy który mogli zmienić w składzie