Wpis z mikrobloga

Przybija mnie czasem myśl ile w tym kraju żyje samotnych mirków, których jedynym marzeniem jest posiadanie szczerej i kochającej żony oraz założenie rodziny, ale ze względu na pokaranie losu przez brzydką mordę nie są w stanie tego osiągnąć. Tak mało, a jednocześnie tak dużo do szczęśliwego życia, a jeszcze bardziej mnie przybija świadomość ile mirków popełniło samobójstwo przez samotność. Kiedyś takie coś się w pale nie mieściło, a dziś jak nie jesteś atrakcyjny to twoje szanse na znalezienie przede wszystkim wiernej i ułożonej kobiety są bardzo nikłe. Do czego ten cały burdel zwany hipergamią i rewolucją seksualną doprowadziły, że mamy obecnie ~30% incelów w społeczeństwie, a liczba rozwodów sięga już nawet 40%. Jak wiele odrzuconych mężczyzn pogrążyło się w depresji i autodestrukcji przez samotność, a jedyne czego potrzebowali to kochającej ich osoby. Nic tylko patrzyć jak to wszystko się #!$%@?. p0lki przeklinam was na wieki i wasze gadzie mózgi. Wasza wymagania, roszczeniowość i zwierzęce popędy przyczyniły się do śmierci tych wszystkich mężczyzn.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #zwiazki #tinder #samotnosc #tfwnogf
  • 62
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: przecież to nie chodzi tylko o P0lki wszystkie baby są takie same nawet te z Włoch czy Hiszpanii. (Akurat nie wiem czy z murzynami się ruchają, ale mogę zapytać bo sporo z erazmusa jest i mam z nimi codziennie kontakt, choć pewnie się oburzą po zapytaniu ich)
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: ciekawy jestem kiedy mężczyźni wezmą na klatę to, że za obecną sytuację są odpowiedzialni oni sami.

Tak, bo to mężczyźni stworzyli tindera i inne media społecznościowe, to mężczyźni mimo wszystko sprawują władzę i pozwalają na wprowadzenie ustaw antyprzemocowych i innych lewackich pomysłów.

A kobiety po prostu korzystają, są z natury hipergamiczne, nie można mieć do nich za to pretensji.
  • Odpowiedz
@BrudnyTalerz: a co w tym dziwnego, że kobieta mieszkająca w jakimś małym mieście powiatowym ustawi sobie zasięg 50 km na tinderze, żeby złowić chada z wojewódzkiego zamiast wybrać normika z jej miasta?

Hipergamia zawsze była i będzie, tylko teraz jest wzmocniona przez wspomiane media społecznościowe i wspierana przez społeczeństwo
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: To bierz Ukrainkę. Tutaj sama demografia to ponad pół miliona mężczyzn mających 15-35 lat więcej od kobiet w tym wieku. Dochodzi 2,5 mln samotnych matek, Polki który nie wyjdą za Polaka tylko obcokrajowca, kobiet lgbt, oraz zakonnic czy prostytutek, które nie szukają męża i wyjdzie, że w Polsce brakuje śmiało ponad 2 miliony Polek. Tutaj jest wielka rywalizacja mężczyzn, którzy spermiąc, simpiąc i kukoldując jeszcze bardziej niszczą rynek matrymonialny.
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel Zwykłe prawo popytu i podaży. Dodajmy do tego, że rynek matrymonialny uległ globalizacji a Polak jest w regionie na dole stawki i tragedia gotowa. Odpadają ci co mogą zaoferować najmniej (czytaj morda, dynamina, status, pieniądze). Pozostaje wyprowadzka do Azji lub pogodzenie się z rzeczywistością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowystaryziel: normalnych warunkach nie występuje coś takiego jak więcej kobiet, niż mężczyzn, bo mężczyzn z natury rodzi się więcej, więc młodych kobiet zawsze będzie nieco mniej. Dopiero wraz z wiekiem ta struktura się odwraca, wraz ze śmiertelnością mężczyzn i większą ich chorowitością
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: > Gdybyś mógł mieć dziennie 3-4 kobiety to też korzystałbyś, oraz byłbyś wybredny i szukał najlepszej?

No to zależy. Ja tam akurat po znajomych widzę, że ci co popularniejsi/przystojniejsi mało patrzyli na wygląd.
Poza tym to nie jest wybieranie karty graficznej z parametrami cena/jakość xD Szukasz takiego partnera, jaki ci pasuje
  • Odpowiedz