Wpis z mikrobloga

Przybija mnie czasem myśl ile w tym kraju żyje samotnych mirków, których jedynym marzeniem jest posiadanie szczerej i kochającej żony oraz założenie rodziny, ale ze względu na pokaranie losu przez brzydką mordę nie są w stanie tego osiągnąć. Tak mało, a jednocześnie tak dużo do szczęśliwego życia, a jeszcze bardziej mnie przybija świadomość ile mirków popełniło samobójstwo przez samotność. Kiedyś takie coś się w pale nie mieściło, a dziś jak nie jesteś atrakcyjny to twoje szanse na znalezienie przede wszystkim wiernej i ułożonej kobiety są bardzo nikłe. Do czego ten cały burdel zwany hipergamią i rewolucją seksualną doprowadziły, że mamy obecnie ~30% incelów w społeczeństwie, a liczba rozwodów sięga już nawet 40%. Jak wiele odrzuconych mężczyzn pogrążyło się w depresji i autodestrukcji przez samotność, a jedyne czego potrzebowali to kochającej ich osoby. Nic tylko patrzyć jak to wszystko się #!$%@?. p0lki przeklinam was na wieki i wasze gadzie mózgi. Wasza wymagania, roszczeniowość i zwierzęce popędy przyczyniły się do śmierci tych wszystkich mężczyzn.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #zwiazki #tinder #samotnosc #tfwnogf
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wyczopek: Byczku, ale GUS to podaje według miejsca zamieszkania z uwzględnieniem migracji. To nie są urodzenia. Sprawdziłem na szybko najnowsze dane (2021) i w grupie 20-34 masz różnicę 120 tysięcy, czyli 1,69% w ogóle populacji.

To jest dużo mniej niż próbujecie sobie wmówić. Sprawdzone w NSP 2021 - LUDNOŚĆ.
  • Odpowiedz
@Wyczopek: Byczku XDD
Nie agregowałem dla jednostek, tylko dla ogółu. Jak chcesz z takim podziałem, to dla grupy 25-29 we wszystkich miastach jest o 6 tysięcy więcej kobiet. Za to na wsi dla 25-29 jest o 45 tysięcy więcej mężczyzn. Może i sporo utrudnienie, ale w populacji tutaj 1,4 MLN to nadal są malutkie % różnicy. Na pewno nie skalę setek tysięcy/kilku milionów, jak sobie wmawiacie :]
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Przestań do mnie mówić w liczbie mnogiej, bo to już nie pierwszy raz. iks de.

to dla grupy 25-29 we wszystkich miastach jest o 6 tysięcy więcej kobiet

pokaż to, bo aż mi się wierzyć nie chce, wychodzi na to że meldunki są #!$%@? warte.
  • Odpowiedz
@gaarahokage:

(Akurat nie wiem czy z murzynami się ruchają, ale mogę zapytać bo sporo z erazmusa jest i mam z nimi codziennie kontakt, choć pewnie się oburzą po zapytaniu ich)


myśle, że to dobry plan. koniecznie wystaw na próbę przydatne znajomości, żeby mireczki z wykopu miały o czym dyskutować
  • Odpowiedz
@gaarahokage:
pod przydatnością tych znajomości nie mam na myśli aspektów matrymonialnych, tylko zawsze przy ewentualnej podróży do danego kraju znajoma osoba w nim jest nieoceniona. No chyba, że nie masz zamiaru podróżować, to warto zapytać koleżanki czy skaczą po murzynach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@technojezus:

a co jak jakiś kartoflao czy inny pigmej z krzywą mordą i bojlerem ma partnerkę czy dzieci? No jak to możliwe?

musieli się poznać jeszcze przed dostępem do internetu i erą tindera

wśród młodych chłopów (rocznik 1995 i młodszy), ci brzydsi i niżsi rodzin na pewno nie założą, a seks to tylko na monitorze mają, a jak któryś jeszcze jest ze wsi to w ogóle combo
  • Odpowiedz
musieli się poznać jeszcze przed dostępem do internetu i erą tindera


@Stewan: xddd mój jeden taki znajomy właśnie bierze ślub xddd rocznik 96. Naprawdę przestańcie się ośmieszać. I nie, nie jest bogaty też
  • Odpowiedz