Wpis z mikrobloga

Przybija mnie czasem myśl ile w tym kraju żyje samotnych mirków, których jedynym marzeniem jest posiadanie szczerej i kochającej żony oraz założenie rodziny, ale ze względu na pokaranie losu przez brzydką mordę nie są w stanie tego osiągnąć. Tak mało, a jednocześnie tak dużo do szczęśliwego życia, a jeszcze bardziej mnie przybija świadomość ile mirków popełniło samobójstwo przez samotność. Kiedyś takie coś się w pale nie mieściło, a dziś jak nie jesteś atrakcyjny to twoje szanse na znalezienie przede wszystkim wiernej i ułożonej kobiety są bardzo nikłe. Do czego ten cały burdel zwany hipergamią i rewolucją seksualną doprowadziły, że mamy obecnie ~30% incelów w społeczeństwie, a liczba rozwodów sięga już nawet 40%. Jak wiele odrzuconych mężczyzn pogrążyło się w depresji i autodestrukcji przez samotność, a jedyne czego potrzebowali to kochającej ich osoby. Nic tylko patrzyć jak to wszystko się #!$%@?. p0lki przeklinam was na wieki i wasze gadzie mózgi. Wasza wymagania, roszczeniowość i zwierzęce popędy przyczyniły się do śmierci tych wszystkich mężczyzn.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #zwiazki #tinder #samotnosc #tfwnogf
  • 62
@Kreation: Kiedyś w jakimś programie z Cejrowskim, opowiadał że w Paragwaju czy innym Urugwaju po wojnie domowej jest właśnie taka demografia i facet ma żonę, jedną oficjalną kochankę i drugą nieoficjalną.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym Brazylijki podobno są chętne, ponieważ przez klimat i wysoką temperaturę ich faceci mają niskie libido.
@Nowystaryziel: No tak się średnio wyszaleli, bo to parki już ze szkoły/studiów xD

Szo?


@kamil150794: Pstro. Po prostu nie było nic niezwykłego w tym, że wysocy i przystojni brali sobie bardzo przeciętnie wyglądające laski, żeby nie powiedzieć brzydkie. Te ładne (przynajmniej według mnie) też się widziało z niespecjalnie przystojnymi facetami. I ja tu nie robię urwy z logiki, że to jakaś reguła (bo tu jest taki zwyczaj). Po prostu nie
@Wyczopek: Byku, ale to są dane ze spisu powszechnego z podziałem na powiaty i województwa
Poza tym...

Doktor Agnieszka Fihel, demografka z Uniwersytetu Warszawskiego, potwierdza, że różnica rzędu 80 tys. osób dla dziewięciu roczników, a więc ok. 9 tys. dla jednego rocznika, jest dla tego przedziału wiekowego zupełnie normalna i minimalna.


– Wynika to z faktu, że statystycznie rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek i dlatego wśród tych młodych osób występuje
@Kryskamatyska:

Te ładne (przynajmniej według mnie) też się widziało z niespecjalnie przystojnymi facetami. I ja tu nie robię urwy z logiki, że to jakaś reguła (bo tu jest taki zwyczaj). Po prostu nie ma w tym nic niezwykłego. Istnieje też charakter, wspólne zainteresowania etc.

xDDDDDDDDDDD
@Kreation:
Mężczyzn rodzi się więcej bo w czasie ewolucji naszego gatunku ich śmiertelność była tak duża że i tak zawsze było więcej kobiet.

To że dzisiaj 99.9% samców dożywa dorosłości jest ewenementem dla H.Sapiens.
@kwasnydeszcz: No ty oczywiście mówisz ze swojej perspektywy bo jesteś k*bietą i prawdopodobnie nie masz problemu z samotnością, a jak masz to tylko z chwilową. Poznałem w życiu sporo ludzi, którzy mieli dobrą pracę, spełniali swoje pasje, wiodło im się ale co mieli z tego życia skoro ostatecznie i tak byli samotni? Posiadanie partnera/ki to jedna z najbardziej podstawowych potrzeb człowieka i nic ci tego nie zastąpi.
Poznałem w życiu sporo ludzi, którzy mieli dobrą pracę, spełniali swoje pasje, wiodło im się ale co mieli z tego życia skoro ostatecznie i tak byli samotni? Posiadanie partnera/ki to jedna z najbardziej podstawowych potrzeb człowieka i nic ci tego nie zastąpi.


@Fekalny_okuratnik: w niektórych związkach czułam się bardziej samotna niż kiedy byłam sama. poza tym nie da się być samotnym kiedy ma się rodzinę i przyjaciół