Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi, czemu nasi drogowcy mają f----z stawiania milionów niepotrzebnych znaków. Nie dość, że prawo nakazuje stawiania ich na potęgę to jeszcze stawiają je, gdy prawo im tego nie nakazuje.

Na obrazku poniżej nowa ul. Sokratesa w #warszawa. Zaznaczone znaki pionowe Droga dla rowerów stoją przy wyjazdach z dróg wewnętrznych. Drogi wewnętrzne nie tworzą skrzyżowań i nie wymagają powtarzania znaku.

#polskiedrogi #znakidrogowe #usunznak #prawojazdy
janekplaskacz - Powiedzcie mi, czemu nasi drogowcy mają f----z stawiania milionów nie...

źródło: comment_16650823854oFrpUxbY7brbPjRARG0r4.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janekplaskacz: kolega ktory pracowal przy budowie dróg w urzedzie tlumaczyl to tym ze przyznane pieniadze musza wydac w calosci przez co musza np d-----c znakow wiecej mimo iz nie potrzeba
  • Odpowiedz
@modzelem:

po przebudowie jest gorzej niż było z tymi progami.


Jest to, co miało być. Jest wolniej i jest poprawiona DDR. Nie ma tego, co wieszczyli przeciwnicy: korków większych. Tzn. teraz są, ale niezwiązane z przebudową. Na drodze obok budują kolektor i jest objazd przez Sokratesa, która stoi w miejscu, gdzie układ drogi się nie zmienił (tj. było 2+2 i nadal jest 2+2).
  • Odpowiedz
@modzelem:

jadać do Wólczyńskiej zazwyczaj jest korek.


Jadąc do Wólczyńskiej: do tej pory były tam dwa pasy i skręcający blokowali jadących prosto. Teraz są trzy pasy, dla każdego kierunku osobny. Blokuje się skręt w prawo dokładnie tak samo, jak przed zmianą - czyli bez zmian. Prosto i w lewo jest ogromna poprawa. Problemem jest zatkana Wólczyńska i przechodzący piesi.

Jadąc do Kasprowicza. Nic się nie zmieniło. Było 2+2, jest 2+2.
  • Odpowiedz
  • 0
@modzelem co ty bredzisz. To ty tam do Wołczyńskiej korek z rok temu widziałeśa nie teraz. Byłem przeciwnikiem tej przebudowy ale wyszło zajebiście. Gdyby nie przebudowa kolektora to by się nie kotłowało przy Lidlu i zresztą potwierdzeniem tego były ostatnie miesiące gdzie korków ani z jednej ani z drugiej nie było. DDR jaka jest teraz to bajka, to co było to był żart.
  • Odpowiedz