Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Smutne masz zycie, calymi dniami siedzisz na wykopie i piszesz o Konfederacji jaka to jest zla, kiedy kazdy normalny czlowiek ma w dupie twoje marne posciki XD To tylko swiadczy, ze Konfederacja rosnie w sile i co raz wiecej osob ma bol dupska, bardzo dobrze. Idealnie pasuje "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz."
na Twoje merytoryczne argumenty typu


@MglawicaKraba: Dalej manipuluj jak PIS, czy pseudo opozycja i uciekaj od odpowiedzi. Merytoryczny argument dalem ci w twoim temacie o tym, ze Braun jest niejako 'ruska onuca'. Nie odpowiedziales. Wiec nie mialem zamiaru pisac ponownie litanii, tylko zastosowalem poziom wykopkow, jak widac zadzialal, bo odpowiedziales mi w niecala minute, a tam do tej pory cisza :) Ale skad ja to znam, wykopek nie ma argumentow to
spokojnie tygrysie, ja nie plackojad, ze siedze 24h na #neuropa wciskajac f5 z drugim palcem na "print screen" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@MglawicaKraba: O czym ty piszesz? Przeciez wlasnie w tym temacie na samym dole odrzucilem twoje smieszne zarzuty na temat Brauna i wlasnie o tym poscie caly czas pisze. A ty mi o jakims tagu neuropa, gdzie nawet nic tam nie wrzucam, bo nie bawie sie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Propagidator: a, faktycznie. Nie no, fajnie obaliles

pierwszy punkt jest gupi, bo wydalony w ramach rozbicia calej siatki GRU szpieg wcale nie byl szpiegiem, bo trust me bro. Do pozostalych kilkunastu punktow się nie odniosę, ale też są gupie - seriously trust me bro. Pozamiatane


Mnie interesuja merytoryczne argumenty,

Tak jak pisał @NoJakNieJakTak: przestań, bo kogoś podusisz, a już na bank odpowiadasz za czyszczenie kilku monitorów!
@MglawicaKraba: Napisalem kilku akapitowy tekst i nie odpowiedziales mi na zadne pytanie, czyli rozumiem brak argumentow, tak jak podejrzewalem. Na wykopie nie ma co sie rozpisywac, bo i tak zaden wykopek ci nie odpowie merytorycznie. Dlatego dobrze zrobilem, ze skupilem sie tylko na jednym punkcie, bo bym stracil niepotrzebnie czas :) Szkoda wiec szczepic ryja, na koniec dam ci rade, zamiast tracic czas i wypisywac cale dnie o konfie jakie to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Propagidator: bo jesteś grafomanem i z tych "kilku akapitów" jakakolwiek wartość i coś co może stało przy argumencie sa:

Po 1 ten facet ze zdjecia nie zostal uznany za rosyjskiego szpiega, bo gdyby tak bylo nie pozwolil by mu wyjechac z Polski tylko poszedlby siedziec,


Swiridow został wydalony na wniosek ABW z powodu podejrzenia o dzielność szpiegowską. Jeżeli uważasz że niesluszenie - zrob jakąś zrzutkę na oczyszczenie jego imienia. Może
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Propagidator: jeszcze jedno - nikt (wbrew temu co piszesz) nie mówi, że Braun to "rosyjski tajny agent". Nie jeździ on Wołgą z laserem, opcją lodzi podwodnej i self-destruction button ani nie włamuje się do MON by mikroapararetem zrobić zdjęcia, które potem przekażę na zer mikrowilm oficerowi prowadzącemu. Są rozne stopnie "ruskich onuc" - od pożytecznych id..ów, przez ludzi którzy myślą, że ugrają na tym polityczne punkty, opłacanych szkodników którzy mają siać
Swiridow został wydalony na wniosek ABW z powodu podejrzenia o dzielność szpiegowską. Jeżeli uważasz że niesluszenie - zrob jakąś zrzutkę na oczyszczenie jego imienia. Może i tym razem Braun pomoże


@MglawicaKraba: Czyli tak jak pisalem, nie zostal uznany za zadnego agenta wplywu, wydalili go jedynie na podstawie podejrzen, bo czasami wypowiadal sie pro-rosyjsko i chyba urodzil sie sam w Rosji (a wiadomo, ze Polska krajem rusofobicznym.) Po za tym nie ma
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Propagidator:

wydalili go jedynie na podstawie podejrzen, bo czasami wypowiadal sie pro-rosyjsko i chyba urodzil sie sam w Rosji


XD pierwsze zdanie i ordynarne kłamstwo, nieźle sekciarzu XD

napisze, że ABW wydała cudzoziemców za to, że są cudzoziemcami i czasem mówią dobrze o swojej ojczyznie... ZAORANE LEWAKI, ZAMYKA TEMAT, ZMASAKROWALEM WAS MOIM IQ I MERYTORYKĄ!