Wpis z mikrobloga

witam,

od jakiegoś czasu jestem na #dieta, jednak nie jest to ani #keto, ani #dietapudelkowa, ani też żadna inna dieta z nazwy, najzwyczajniej w świecie jem lepiej, nie ukrywam też że w przyszłości chciałbym dołączyć do #mikrokoksy i chodzić na #silownia. Mój problem polega na tym że obgryzam nałogowo paznokcie i wyjadam/wygryzam skórki, temu moje paznokcie wyglądają jak te ze zdjęcia (nie, to nie jest #humorobrazkowy). I teraz moje pytanie, ile kcal dostarczamy do organizmu obgryzając średnio na dwa-trzy dni #paznokcie i skórki? Skóra jest bardzo tłusta, temu nie jem np. skórki jak robię #gotowanie, w #kuchnia; zawsze zdejmuję skórę z udek z kurczaka, bo taka sama skórka może mieć z 700kcal, co przy moim zapotrzebowaniu stanowi 1/4 całości.

Ile kalorii liczyć na w/w?
Pobierz octopussy8 - witam,

od jakiegoś czasu jestem na #dieta, jednak nie jest to ani #ke...
źródło: comment_1665044219bvG4G87TcmGO0yLEvH0mii.jpg
  • 9
@octopussy8:przez kilka tygodni ustal zero kaloryczne, codziennie ta sama aktywnosc, ilość snu,jedząc to samo i codziennie spalajac taka sama ilość kalorii możesz to policzyć. Zachęcam żebyś swoim doświadczeniem podzielił się z innymi na fitatu kategoria przepisy

Często preparaty na paznokcie mają witaminy a, d, e, cynk. Warto zrobić badanie przed i po cyklu paznokciowym żeby porównac witaminy i minerały

Ps. Moze wycinaj i syp tym na Chleb, bez chleba się nie