Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem miesiąc temu dziewczynę i od początku była intensywna znajomość z nadzieją na fajny związek.
Jednak dziś dostała wyniki badań (bada się często, 2 tygodnie temu telefon, że musi pilnie zrobić ponowne badania, bo słabe wyniki) i wykazały HPV... Dwa groźne typy.
Kur*a, co teraz?
Boję się o nią i o mnie. Jak jej mogę pomóc oprócz psychicznie?
Na co ja mam zwrócić uwagę u siebie w najbliższym czasie? Kiedy gonić do lekarza? Co mogę zrobić? Czytając tag poruszono temat raka krtani - jak można się przed tym zabezpieczyć?
Taka świetna dziewczyna, takie perspektywy i taki coś... #seks #zdrowie #choroby #chorobyweneryczne #dermatologia #hpv #hiv #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633dd81efa7ea94897ffffa3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
OP: @2564: przecież tym się można zarazić na wiele sposobów, guma nie chroni w 100%.

@firyt: nie ma zakazu uprawiania seksu xd Nie chcę jej bronić, ale i tak jestem zmieszany tym wszystkim.

@rewter: xd

Powtórzę - jak i gdzie zrobić test, jak uchronić się przed brodawkami i innymi powikłaniami, co na początek i jakie badania powtarzać?

---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
  • Odpowiedz