Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl:dr zamierzam upozorowac swojego samobója zeby ukarać typiare co mnie zghostowala.

Po pół roku, gdy po powrocie do Stanów, zghostowala mnie piękna Ukrainka, (dla której w momencie spotykania sie byłem ideałem) postanowiła znowu do mnie napisać, odnowić kontakt i zaprosic do siebie aby sie jeszcze lepiej poznać i jednak dać sobie szansę. Ja w tym czasie poznałem piekna p0lke i nie zamierzam tego ryzykować dla Ukry mimo, ze jest lekko piękniejsza, zarabia wiecej i ma wyższą pozycję w społeczeństwie niz ta #p0lka.
Zamierzam wiec się zemścić za ten brutalny ghosting, i zrobić jej siano z mózgu. Postanowiłem odpisać na wiadomość po POLSKU, używając typowej pisowni starych osób, aby wczuć sie w rolę zrozpaczonych rodziców którzy stracili syna gdy ten odebrał sobie życie, z powodu depresji. Odpisze typiarze która nie rozumie naszego języka, po polsku, że anon niestety już nie żyje, zmagal sie ze straszna choroba jaka jest depresja, a ostatnie miesiace były dla niego pasmem życiowych porazek które skłoniły go do najgorszego. Tekst ten będzie mial forme ogólnej wiadomości jaka by rodzice wysyłali znajomym syna którzy odzywali się do syna nie wiedząc ze nie żyje. Na końcu bedzie jakis link do fundacji walki przeciw depresji, i tekst ze jezeli chcesz upamietnic anona to ich zdonuj.

Jestem ciekawy czy jej przepali styki tak jak mi przepaliło gdy zaczela mnie ghostowac bez powodu

#zwiazki #przegryw #ukrainka #logikarozowychpaskow #zemsta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #633cbb7489bea680cf13ea9b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13