Wpis z mikrobloga

@SpoconaPacha: na Twitterze się ludzie mocno zesrali o jego wygląd, nie ze śmieszków. Ludzie są spieprzeni i tworzą jakieś chore wyobrażenia, mają oczekiwania z dupy a później dzieje się m. In. Coś takiego. Jak ich minecraftowy bohater okazujący się normalnie spoko wyglądającym ziomkiem...
  • Odpowiedz
@cienki137: przejrzałam artykuły, przejrzałam to video z ujawnieniem twarzy i tam nie ma ani grama obrażania - wręcz przeciwnie, same pozytywne wrażenia. Te twittery to albo 1% trolli, albo sfrustrowanych julek. Albo oba. Albo żarty, bo zażarty gracz minecraftowy nie wygląda jak nerd, a jak normalny przystojny chłopak, więc robią żarty z jego przystojności.
Drama z niczego, z igły widły wg mnie.
  • Odpowiedz
przejrzałam artykuły, przejrzałam to video z ujawnieniem twarzy i tam nie ma ani grama obrażania

@SpoconaPacha: Wybiórcze podejście z twojej strony, zapraszam na hashtag HESUGLY który trenduje na twiterze, gdzie jest obrażany głównie przez julki z anima na avatarze, a twitty atakujące go osiągają dziesiątki tysięcy like'ów.

wręcz przeciwnie, same pozytywne wrażenia.

Te twittery to albo 1% trolli, albo sfrustrowanych julek. Albo oba. Albo żarty, bo zażarty gracz minecraftowy nie wygląda
  • Odpowiedz
@Vedar: chyba był kiedyś yt co jednak nie jest najładniejszy. RTgame jak pokazał twarz było coś w komentarzach ale raczej pewnie gdyby miał taką sławę jak clikbaitowyoszust to pewnie jeszcze bardziej by grzmiało xD
  • Odpowiedz
@Vedar: Te same skrajno lewackie julki z animu na avatarach co niby bronią wszystkich, #!$%@?ą że wszyscy równi, black liver matter i inne #!$%@? #!$%@?ą największe hejterskie maniany.
  • Odpowiedz