Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem ślubowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) i świruski ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
#slubodpierwszegowejrzenia odcinek Playerowy.

Ogólnie to powiem wam, że wolałam oglądać sobie to na spokojnie w pracy, wtedy mi nic nie umykało, widziałam każdą sekundę, a tak jak komentuję na bieżąco, to np nie zauważyłam, że behapowiec ma na blacie lidlomixa ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD No ale rozważając za i przeciw, komentując w czasie rzeczywistym zabawę mam przednią :)

Co do programu, podoba mi się ta edycja. Jest najlepsza ze wszystkich pod względem wykolejonych osób ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie LUBIĘ TO ( ͡° ͜ʖ ͡°) i po to to oglądam xD Fajnie jest się czasem tak trochę dowartościować patrząc na tych nieudaczników xD

Swój wysryw zacznę dziś od pani byznesłomen Justyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) cholera typiara przebija wszystkie walnięte baby w tym programie xD Jedyna narracja jaka po programie może ją uratować to taka, że wszystkie sytuacje i dialogi były zaaranżowane przez produkcję i ona musiała się do tego scenariusza stosować. Huehuehuehue jednak nie z nami te numery, dobrze wiemy że tu nie zawinił ani montaż, ani też nie zasłoni się żadnym scenariuszem ( ͡° ͜ʖ ͡°) TOBIE KOBIETO TO NALEŻĄ SIĘ ŻÓŁTE PAPIERY i daj spokój psu xD Przemku jeśli jesteś jednym z nas daj jakiś znak xD Uciekaj chłopie w siną dal. Iga jeśli nas czytasz, a pewnie czytasz, to sorry mała, ale koleżanka Cię przebiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nawet stalkować nie musi xD Z niecierpliwością czekam na kolejne ocinki, a jeszcze bardziej na jej komentarze na facebooku xD ale sie pięknie zesra xD

Maciek i Pato-Marta. Ech ciężki to temat. Marta do ogarnięcia wizualnie. Nie jest brzydka, ale jest bardzo ale to bardzo zaniedbana, no i ten pato vibe. Naprawdę dużo rzeczy jest tu do poprawy, wypracowania. Maciek przesadza z tym ciągłym gadaniem o wyglądzie, ale z drugiej strony nie musiałaby wyglądać przecież 1:1 jak on chce, że "miniówa" i białe kozaczki. Są normalniejsze stroje, dzięki którym byłaby w męskich oczach bardziej atrakcyjna. Zastanawiam się trochę, czy ona widząc go na ślubie i trochę poznając stwierdziła, że "a nie ma to sensu" i temu płynie w tym programie po najmnijeszej linii oporu, byle do końca? Z drugiej strony też takie średnie podejście bo takim wizerunkiem zamyka sobie potencjalną furtkę do partnera który zobaczyłby ją w telewizji i chciałby po programie nawiązać znajomość. Teraz ta historia z płodnością Maćka. Dla mnie to wszystko grubymi nićmi szyte. Wiadomo że dramy i płaczliwe historie sprzedają się bardziej. Maciej mówiąc o tym widać że się stresował temu mówił szybko i chaotycznie, przez co nie szło go zrozumieć. Teraz pytanie, czy stresował się bo musiał się uzewnętrznić ze swojego intymnego problemu czy stresował się bo produkcja kazała mu zagrac na oczach całej polski bezpłodnego...

Cygan i Marta38 (xD) wieje nudą, nie ma o czym pisać. Ale od niego bije taki pozytywny vibe. Ona też taka normalna. Patrząc na nich odnoszę wrażenie że produkcja dobrze wie co robi i jakby chcieli to wszystkie pary byłyby trafione, ale wtedy byśmy gadali "jezu jakie nudy", każdy przy pierwszej przerwie reklamowej (czyli po 3 munutach od startu odcinka) zmieniałby kanał, a już na pewno nikt dla takiej stypy nie kupowałby plejera :)

Cóż Miraski, dziękuję za seans ( ͡° ͜ʖ ͡°) do zobaczenia oficjalnie za tydzień

  • 8
. Patrząc na nich odnoszę wrażenie że produkcja dobrze wie co robi i jakby chcieli to wszystkie pary byłyby trafione, ale wtedy byśmy gadali "jezu jakie nudy", każdy przy pierwszej przerwie reklamowej (czyli po 3 munutach od startu odcinka) zmieniałby kanał, a już na pewno nikt dla takiej stypy nie kupowałby plejera :)


@shnitzel: bo dokładnie tak jest przecież w każdym sezonie jest ten schemat - 1 parka normalna, 2 bez
bo produkcja kazała mu zagrac na oczach całej polski bezpłodnego...


@shnitzel: myślę, że aż tak daleko by się nie posunęli.

Co do Marty od Rysia - szkoda że dziewczyna nie chce dbać o siebie dla samej siebie. Stroić się dla kogoś to jest słabe i tymczasowe. Powinno nam zależeć abyśmy dobrze wyglądały dla własnego pozytywnego samopoczucia. No ale wiem, że różne problemy nie zawsze na to pozwalają.
Justynie się zaświeciły oczy jak zobaczyła ICH WSPÓLNE mieszkanie, przy rozwodzie będzie się ubiegała o uwzględnieniu go w podziale majątku xD Co się typiara odpaliła na tym grilu (czy co to było), psychiczny vibe wyczuwam


@natlly22: raczej nie jest wiedzą tajemną, że majątek nabyty przed ślubem zostaje majątkiem osobistym i przy rozwodzie druga osoba nic nie dostaje.
@shnitzel tak na szybko bo szkoda pisać. Zaczyna mnie nudzić niemiłosiernie ten sezon. Pary są fatalnie dobrane, a brak ekspertów to wisienka na torcie tego #!$%@?.

Nosacze: nuda. Przypomina mi to Asię i Adama z 4 sezonu. Nic się nie dzieje.

COCOJUMBO i mortadela: madka rysia jednak jest dojrzalsza niż wcześniej to pokazała. Ubiera się #!$%@? ale to jej sprawa. Cocojumbo woli ubiór dziwki rodem z kołbaskowa. To jak on się do