Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Hejko ;)

Chcę Wam pokazać coś według mnie bardzo ciekawego. Natrafiłam na stronkę, gdzie AI generuje Wam dowolną frazę/zdanie/opis ( ͡º ͜ʖ͡º)
Według mnie te grafiki są naprawdę na wysokim poziomie i potrafią zaskoczyć. A wpisanie czegokolwiek (poza bodajże słowami związanymi z przemocą, nałogami itp.) daje strasznie dużo możliwości. Można wpisać totalną bzdurę, a sztuczna inteligencja i tak zrobi z tego sztukę ¯\_(ツ)_/¯
Na grafice, którą załączyłam podałam zapytanie: "banan gotuje obiad na płonącej kuchni" (oczywiście na stronie napisałam to po angielsku) i wiecie co? Nie spodziewałam się. Byłam pozytywnie zaskoczona xD
Z jednej strony zadziwiające, a z drugiej trochę przerażające...

Dobrego wieczorku ()

#ciekawostki #ai #sztuka #sztucznainteligencja i trochę #rysujzwykopem
GrayishStarling - Hejko ;)

Chcę Wam pokazać coś według mnie bardzo ciekawego. Natraf...

źródło: comment_16648983292RrfEfVbeCif2t3SSEI0Mz.jpg

Pobierz
  • 12
@Grayish_Starling: jak Cię to interesuje, to firma stojąca za Dall-E zrobiła też GPT-3: https://beta.openai.com/examples . Potrafi prowadzić rozmowę, odpowiadać na różne pytania, tłumaczyć dowolne języki, pisać podsumowania, wymyślać dowcipy, programować i wiele innych. Fun-fact - sieć mieści na domowym komputerze (cała ta wiedza zajmuje ok ~570GB), ale nie można jej ściągnąć, bo Not-So-Open-AI nie udostępnia.
Fun-fact - sieć mieści na domowym komputerze (cała ta wiedza zajmuje ok ~570GB), ale nie można jej ściągnąć, bo Not-So-Open-AI nie udostępnia.


@gysnde: Może i na dysku się zmieści ale w pamięci RAM karty graficznej już niekoniecznie :P. A musisz ją załadować w całości do GPU jeżeli chcesz żeby działała szybciej niż jedno zapytanie na dzień ;).