Wpis z mikrobloga

@LewCyzud: No i elegancko. Auta może już nie być, ale to wtedy dostaniesz maila z prośbą o przekazanie swoich danych, żeby moc go ścignąć tradycyjną metodą
  • Odpowiedz
@LewCyzud: ostatnio jak zwróciłem uwagę paniusi, która w taki sposób zaparkowała Q5, to mi odpowiedziała "Myśli, Pan że tak łatwo jest zaparkować taki samochód", złożyłem jej propozycję aby sobie hulajnogę kupiła jak przerasta ją jazda autem
  • Odpowiedz
@LewCyzud: Ja takim szmaciarzom normalnie n-------m buciorami po masce aż wgniecenia zostają. Raz jeden wyleciał z łapami że on tu tylko na 10 min to jeszcze dostał gazem w japę i pewnie zeszło trochę dłużej niż 10 min zanim był w stanie prowadzić, hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w dupie mam, co sobie wykopki myślą o samosądach, inaczej się takie g---o nie nauczy niestety ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LewCyzud: Dla Warszawy używaj aplikacji 19115. Dajesz wszystko co potrzebne i zapominasz o sprawie.

Pro tip: do zgłoszenia dołączaj również adres korespondencyjny (jeśli zgłoszenie interwencyjne), bo będą cię prosili potem o niego na mejla.
  • Odpowiedz