Wpis z mikrobloga

Wykopki i całe Polskie społeczeństwo to banda tępych baranów.

Chyba w 2012 afera z solą drogową w żywności budziła zainteresowanie przez miesiąc co najmniej. Ludzie obwiniali o zaistniałą sytuację rząd PO. Afera była dla ludzi przykładem nieudolności rządzących, braku panowania nad państwem, narażania ludzi na niebezpieczeństwo. Spowodowało to poważne spadki w sondażach i przyczyniło się do porażki wyborczej w 2014 roku.

Dzisiejsza afera z tłuszczami technicznymi, którymi karmiono kurczaki, już znikła z portali internetowych bo nikt w to nie klikał. Na wykopie też to nikogo już nie interesuje. A tym bardziej nie łączy się tego z rządem PIS. Tak jakby PIS za nic nie odpowiadał. Cokolwiek złego co się dzieje w państwie ludzie w ogóle nie łączą z działaniami rządu. Tak jakby Pis znajdował się w innym wymiarze.

Niby wszyscy tak dbają o to co jedzą i żeby nie jeść "trucizn". I jak się rozmawia z ludźmi dbanie o jedzenie "zdrowego" pożywienia osiąga szurskie rozmiary. I dlatego sól drogowa wywoływała nie tyle złość co nienawiść do PO, bo to był bezpośrednio atak na zdrowie a nawet życie człowieka. Ludzie się bali, że ta sól mogła zabijać. Żądano głów urzędników i członków rządu.

A dziś? Oleje techniczne w mięsie. Problem dla ludzi nie istnieje, bo dotyczy państwa PIS.
#polska #polityka #rolnictwo
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dragonan:
Afera nie dotyczy PiS, bo:
A) to pewnie była niemiecka chodowla kurczaków, żeby sprzedawać je w polskich Lidlach i Kauflandach
B) Merkel kazała Tuskowi karmić kurczaki odpadami z Niemiec
C) Putin podczas spotkania na molo z Tuskiem zaproponował mu, że kurczaki można karmić olejem technicznym
D) Chodowla należy do polityka PO, który w ten sposób chce osłabić rząd