Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@salvador5000: @Suheil-al-Hassan:
Zmianowy system to męczarnia ale praca na noc jeśli jest stałą zmianą jest super. Właściwie gdybym mógł wybrać, pracowalbym tylko na nocnej zmianie.
Może nie mam całego dnia dla siebie ale mogę zdecydować czy wykorzystam pierwsza połowę dnia (jeśli np. muszę załatwić sprawy urzędowe albo zostać z dziećmi) czy drugą połowę (jeśli położyłem się spać po powrocie z pracy).
Wiele lat pracowałem głównie na noc, teraz kiedy mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@buczubuczu: jak odeszłem z tej pracy to po jakimś czasie wszystko się zmieniło bo stary właściciel umarł i interes przejął jego synalek. Jakość spadła na mordę bo zaczął wprowadzać zmiany i kazał brać tańsze materiały, podniósł normę x2, wszędzie pojawiły się kamery i ilość kierowników się podwoiła xD przedsiębiorczość po polsku
@salvador5000: mnie #!$%@?ą takie reklamy w które miesza się sport, a jeszcze bardziej takie na jakich się znam, już pomijam nachylenie tej babki przy zadawaniu ciosu, bo normalnie by się #!$%@?ła na głupi ryj, prędzej mogła by naczynia łapać gdyby jej ktoś przed nią rzucał. Żaden trener nie dopuściłby do takiego uderzania (łokcie przy prostych ciosach na zewnątrz) no chyba że trenerem była by baba, i nie miała zielonego pojęcia, więc