Wpis z mikrobloga

Sony planuje zrobić Horizon Zero Dawn Remake XD, co się stało z Sony przez ostatnie lata? Jak jeszcze remake TLOU okej ale to? Wydawanie gier na PC, zero nowości, ceny z kosmosu, kupiłem to PS5 ze względu że nowe, że 60fps, że Demons Souls ale jak to ma iść w tą stronę to już wolałbym Xboxa który ma wiele gier po świetnych cenach, gamepassa za grosze gdzie całkiem dobre pojedyncze tytuły się trafiają, dla przykładu nowy souls-like Life Of P w dniu premiery w gamepassie a Sony co? 350zl? ja nie wiem dupa im się zapaliła że Microsoft kupił Blizzarda? Masakra jak Sony traci na pozycji, taka piękna generacja była przy PS4, tyle gier, tragedia co w tej chwili jest z nimi. A ludzie którzy ten żałosny remake 5 letniej gry kupią to są chorzy psychicznie.
#ps5 #ps4 #pc #gry #xbox #sony #blizzard #horizonzerodawn #remake #absurdygier #thelastofus
  • 14
@yeradd: dokładnie, w takie gry jak the last of us żaden pecetowiec nie powinien zagrać co każdą klatkę liczy i #!$%@? że lepiej wygląda gra bo odpalił na sprzęcie 3 razy droższym gre