Wpis z mikrobloga

Ostatnio gwiazdą wykopu została niejaka Nikolina Šmukler-Matasov (ta tłumaczka rosyjskiego z Krakowa) postanowiłem więc sobie poszperać o niej, a że sama lubi o sobie dużo mówić trudne to nie było i dowiadujemy się o niej i jej rodzinie kilku ciekawych rzeczy.

Pani Smukler urodziła się w 1974r. w Radomiu w czasach głębokiej komuny, mimo tego nie dostaje od razu polskiego obywatelstwa co jest dość dziwne bo jej mama jest Polką. Ojciec natomiast pochodzi z Jugosławii z rodziny o rosyjskich korzeniach i uwaga jest biegłym tłumaczem rosyjskiego.

Zastanawiacie się co jugol o rosyjskich korzeniach robił w Polsce w czasach głębokiej komuny? Ja też i chyba znamy wszyscy odpowiedź co tak naprawdę robił tutaj jej ojciec.

Obecnie Pani Smukler ma męża Rosjanina po którym odziedziczyła nazwisko Matasov.

Także może ABW by się tą panią poważniej zajęło, bo to, że ma agenturalne zadatki jest więcej niż pewne.

#polska. #ukraina. #rosja. #wojna
rakiwo - Ostatnio gwiazdą wykopu została niejaka Nikolina Šmukler-Matasov (ta tłumacz...

źródło: comment_1664792754XgoLGpWOPfwzgnaHWoiMqt.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100: Zarówno w Polsce jak i dawnej Jugosławii obowiązywało prawo krwi a nie prawo ziemi. To znaczy, że jeśli jeden rodzic pochodzi z danego kraju to dziecko ma prawo do tego obywatelstwa.
  • Odpowiedz
a może ta pani dla ABW pracuje, wyławiając rodzynki o podobnych poglądach, które się z nią kontaktują?


@Nieszkodnik: wtedy aż takiej uwagi by na siebie nie ściągała
  • Odpowiedz
@rakiwo: Ale przepraszam co ty sugerujesz? Ze Jugole byli w Polsce agentami dla ZSRR?

Może byl po prostu jugosłowiańskim agentem ale nie kupuje ze dla ZSRR, Tito i ZSRR nie mieli zawsze po drodze a sama Jugosławia przecież nie była członkiem układu warszawskiego chociażby
  • Odpowiedz
@rakiwo: jej ojciec miał korzenie żydowsko węgierskie, z innego źródła wiadomo że pochodził z regionu autonomicznego vojvodiny, dopiero w wieku nastoletnim przeprowadził się do chorwacji, prawdopodnie w celach lepszej edukacji i lepszych perspektyw na studia, i na koniec przeprowadził się do polski
  • Odpowiedz
Mąż tej szkapy pewnie związuje rece i zakrywa oczy cywilom bo czego się spodziewać po takim zbydleceniu


@DiggerMeat: Klika w komputer w Krakowie xD Zapytałam się jej na fejsie, czemu nie jest na froncie, ale mi nie odpisała xD
  • Odpowiedz
  • 0
Zastanawiacie się co jugol o rosyjskich korzeniach robił w Polsce w czasach głębokiej komuny? Ja też i chyba znamy wszyscy odpowiedź co tak naprawdę robił tutaj jej ojciec.


@rakiwo Ja nie znam, co robił?

Uprzedzę bezpodstawne domysły - w PRL-u zdarzali się Jugole, Bułgarzy czy inni tutaj normalnie żyjący.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Wykopki więcej zrobią w kwestii ujawnienia i ośmieszenia rosyjskiej propagandy niż nasze służby.
Dzięki Mirku za Twoją dociekliwość. Rzeczywiście ciekawy temat.
  • Odpowiedz
@Halbr: Oczywiście, że zdarzali się Jugole czy Bułgarzy ale głównie pracujący w handlu i bawiący się w mniejszy bądź większy export-import. Ojciec tej panny był tłumaczem przysięgłym to oznacza, że kręcił się w okół lokalnych elit (sędziów, prokuratorów, adwokatów) a w tym gronie większość to była agentura. Poza tym jej ojciec to nie do końca Jugol, jego matka była Rosjanką, urodzoną w ZSRR więc jego powiązania z tym krajem były
  • Odpowiedz