Wpis z mikrobloga

Chodzenie na grzyby jest ekstra, bardzo emocjonujące ʕʔ
Czyszczenie grzybów jakie jest każdy wie, konieczne. Robienie grzybów jest fantastyczne przez pierwsze 2 godziny, potem staje się wkurzające na maksa.
Wczoraj zebrałam rekordową ilość rydzy, ok. 10 kg, jakieś usmażyłam w cieście, takie sobie, lepsze są opieńki w cieście i muchomory szarawe. Dziś resztę z nich przesmażyłam z dwóch stron, potem udusiłam.
Wiele z nich zjemy same z sosem, chlebkiem itp, cześć będzie w słoikach w maśle, reszta zmiksowana do rydzowego pasztetu.

#grzyby #arinkaofood #gotujzwykopem
arinkao - Chodzenie na grzyby jest ekstra, bardzo emocjonujące ʕ•ᴥ•ʔ 
Czyszczenie gr...

źródło: comment_1664733446zCyKY92j8aq9OoNiAeI6IW.jpg

Pobierz
  • 38
@Ziemniak43212: Gdzie takie grzybki :O? Ale jesteś zajebiście przygotowany, widać profesjonalista w każdym calu, jestem pod wrażeniem. Te kanie wyglądają jak narysowane, no niestety w górach takich rarytasów nie ma.
@Ziemniak43212: Aaa... To chyba ze tak. Rozumiem ZiemniaczQ. Przed grzybami nie trzeba sie maskowac. To nie ryby. Ale przed mysliwymi to juz co innego. Galezie naloz nastepnym razem na siebie jakies i siatke bo Cie z dzikiem pomyla. Brrr...
( ͡º ͜ʖ͡º)()
@Niedobry: Dla mnie to naturalny strój, my czasami spędzamy tak cały dzień albo i kilka dni. Dobre spodnie, polar, bojówki, plecak, czołówka i nóż to podstawa.

Ryby, grzyby, ogniska, tripy, rykowiska, szukanie zrzutów.

Przed rybami też nie trzeba się maskować, a dla myśliwego i tak wyglądasz jak dzik ( ͡° ͜ʖ ͡°)