Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
849 113 + 102 + 32 = 849 247

5000 km przejechanych w tym sezonie

Trasa zaprojektowana ad hoc, na 1 pociąg miałem minutę do odjazdu, na powrotny 2 minuty - więc wszystko na szybko

3 razy deszcz mnie w trasie złapał, 3 razy udało się go przeczekać. Jednak przez wodę na drodze i tak bylem mokry xd Coś ta jesień jest niesamowicie deszczowa. W tamtym roku cieplutko, fajniutko, a teraz? Krótka przerwa od deszczu i deszcz deszcz deszcz. Jakby chciało nadrobić wcześniejszy brak opadów.

Jazda po ddr w Częstochowie to rosyjska ruletka - raz idzie świętnie, asfalcik super sprawa, a zaraz jakas haniebna dziura/koniec ddr/kostka brukowa ale i tak było fajnie

Tak swoją drogą mili kwadraciarze, co się stało ze Statshanters? Nie potrafi mi odświeżyć najnowszej aktywności, przez co nie wiem ile nowych kwadratów zdobyłem. Oby nie nastąpiła podobna patatajka jak w jednym z moich pociągów: całą trasę nie było włączone ogrzewanie, a tuż przed stacją końcową zostało załączone na 100% ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ps. W załączniku zdjęcie "szlabanu granicznego". Po odzyskaniu przez Polski niepodległości w 1918 i po późniejszych plebiscytach w miejscu, gdzie zrobiłem zdjęcie przebiegała granica Polsko-Niemiecka. Właściciel karczmy na swój koszt postawił tą oto budkę strażniczą, a w niej zamieścił trochę historii o regionie. Polecam, warto tam skoczyć i się z nią zapoznać. A z samego lokalu docierały apetyczne zapachy, więc gdyby nie widmo deszczu na horyzoncie to pewnie byście przeczytali recenzję tego, co tak świetnie woniało ()

#rowerowyrownik #ruszmirko #gravel #rower #kwadraty #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz Draakul - 849 113 + 102 + 32 = 849 247

5000 km przejechanych w tym sezonie 

Trasa...
źródło: comment_1664730780XYckrla1wk41RY4NKZlKX7.jpg
  • 7
@PiszpanJan2k21: Dość dużo. Jeżeli pracujesz od 8 do 16, to po pracy pozostaje mało czasu na jazdy. Więc musisz jeździć w weekendy. Ale wtedy się narażasz na "skargi", że Cię nigdy nie ma w domu ( ͡ ͜ʖ ͡) Myślę jednak, że gdybym lepiej zaczął na wiosnę, to teraz pisałbym o 6-7k przejechanych kilometrów. To jest jeszcze przeze mnie do osiągnięcia.

A Ty co uważasz na
@Draakul: ja to samo regularnie robie albo do 16 albo do 17 i dwie soboty w miesiącu. Ci powiem że troche czuje nie dosyt że można było więcej zrobić ale nie lubie długich dystansów (max 80 od dzwona 100). Mało kurde mało w tamtym roku 5500 zrobiłem także bede musiał jeszcze naginać żeby tabelka się zgadzała czytaj wzrost rok do roku. :D
@PiszpanJan2k21: To u mnie przez całe lato głównie stówy waliłem - bo jak miałem czas to konkretnie i w nieznane. Lubię jeździć w nieznane. To jak w tamtym roku zrobiłeś 5500 i w tym roku chcesz to pobić to trzymam kciuki i kibicuję. To może już nie być takie łatwe