Wpis z mikrobloga

@pansterydziasz: Z ciekawości zapytam, czy po redukcji wchodziłeś na jakiś czas na zero kaloryczne, a może dodawłeś stopniowo kcal? (jeśli tak to na jak długo) Czy może od razu surplus? Ciekawy jestem jak teraz do tego podchodzą inni, bo właściwie niedługo kończę pierwszą w życiu redukcję i zaczynam się zastanawiać jak podejść do przejścia w masowanie, bo po masie wszedłem na zero dosłowanie na 1-2 tygodnie i potem zacząłem już
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Dzięki za odpowiedź. Domyślam się, że ile osób tyle podejść, ale bałem się wchodzić od razu na dodatni bilans, żeby nie złapać za dużo fatu na początku. Pewnie w takim razie zacznę od okolic zera sprzed redukcji, które w tym momencie już powinny dać lekką nadwyżkę i będę patrzył co się dzieje. Dodatkowo Ty, z tego co kojarzę, chyba jesteś na b----e, więc to też raczej wiele zmienia.
Tak
  • Odpowiedz
Pewnie w takim razie zacznę od okolic zera sprzed redukcji, które w tym momencie już powinny dać lekką nadwyżkę i będę patrzył co się dzieje


@pp93: Uważam, że to rozsądne podejście.

Dodatkowo Ty, z tego co kojarzę, chyba jesteś na b----e, więc to też raczej wiele zmienia.


@pp93: Dokładnie tak.
  • Odpowiedz