Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, jeździłem se dzisiaj rowerkiem i pieprznęła mi rama XD Rower mam ledwo 2 miesiące, służył mi do jazdy po lesie, po zwykłych leśnych drogach, bez skakania czy jakiegoś agresywnego upierdzielania.

Rower kupowałem przez internet, sprzedawca nie ma punktu u mnie w mieście xD Ktoś ma jakieś doświadczenia, jak będzie przebiegała reklamacja czegoś takiego?
Będę to jutro zgłaszał i tak się zastanawiam, czy będą próbowali wbić mnie na minę jakąś. Chce im to oddać i niech zwracają kasę, bo po tym to ja się po prostu boje na tym jeździć nawet jak wymienią ramę na nową XD

#rower #rowerelektryczny #mtb #emtb

CinuLNS - Mirki, jeździłem se dzisiaj rowerkiem i pieprznęła mi rama XD Rower mam led...

źródło: comment_166472844646EeeBR0g6e24BfBbwD274.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CinuLNS: Pamiętaj przede wszystkim, że przy zastosowaniu rękojmi do roku to na sprzedawcy ciąży udowodnienie, że to twoja wina, a nie wada sprzętu. Jak będziesz zgłaszać, podkreśl, że skazał z tytułu rękojmi. Nie na gwarancji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Litosciwy_Dyktator: @RobinSchudl: @holihopter: @Kakoq: @JaszczompPszeszczeni:
Otóż nie tym razem, siodełko specjalnie dziś było nawet niżej niż zwykle. Taśmą zaznaczone miejsce, w którym sztyca wychodzi z ramy. Nie przedstawiałem po jeździe.

@holihopter: był znacznie niżej, nawet w okolicy znacznika nie ma śladów, że do takiej wysokości było podnoszone siodełko, bo byłoby zbyt wysoko.

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: pytanie zadałem właśnie po to, aby się dowiedzieć czy to jakaś klasyczna
Chce im to oddać i niech zwracają kasę


@CinuLNS: no akurat tak to nie działa. Producent zadecyduje co z tym zrobi. Dopiero przy kolejnym roszczeniu możesz żądać zwrotu całości. A przebieg reklamacji to wg. prawa jakie obowiązuje w UE więc się wykosztujesz na wysyłki i poczekasz na nową ramkę. A dopiero co biedny opony założyłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobinSchudl: rzeczywiście, jak przyłożyłem kawałek prostej deski, to widać, że to gówno jest wygięte.
Otóż zrobili z gównolitu.
@Zabi96: j.w., marka roweru to Funbike E-Power 6.0, sztycy z tego, co widzę to NL
Stało się to tak, że jeździłem sobie po lesie - po zwykłych leśnych drogach i potem przy myciu roweru zauważyłem pęknięcie. Żadnej ostrej jazdy, jestem weekendowym amatorem, który wrócił na przejażdżki po X latach i kupił sobie