Wpis z mikrobloga

@Eteres: @Sail_and_boats @itsoverforme32445 Dlaczego wykopki, inwestorzy i programiści 15k nie wesprą zbiórek potrzebujących „brzydkich chłopów” jak sami to nazywacie? Dlaczego nikt z was nie wsparł umierającego Mateusza? Nie nagłośnił zbiórki tutaj? Wykop tyle razy pokazał co potrafi to weźcie sprawy w swoje ręce.
daddyissues - @Eteres: @Sailand_boats @itsoverforme32445 Dlaczego wykopki, inwestorzy...

źródło: comment_166472621451bbhjt8bekEpLjrgp985E.jpg

Pobierz
Więcej pieniędzy ludzie dadzą na leczenie psa niż brzydkiego chłopa.


@Eteres: sam bym potrzebował 300k na leczenie rocznie, znajomi rodzina coś wspomnieli o zbiórkach to się zaśmiałem w środku, że musiałbym zacząć od zbiórki na zmianę płci, a poźniej poszłoby z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@daddyissues_: Bo ja tylko pokazuję problem i skalę hipokryzji, choć jak ziomek manlet potrzebował kasy na rehabilitacje to mu pomogłem w udostępnianiu zrzutki
Jak zwrócę uwagę, że kobiety są dyskryminowane w Iranie to muszę od razu #!$%@?ć samolotem tam i #!$%@?ć się w protestach?
jak zwrócę uwagę, że jest problem z przestępczością w Łodzi to muszę tam też jechać i wyłapywać bandytów?
@itsoverforme32445: Myślę, że jednak bierzesz udział w tej hipokryzji, czyli też jesteś hipokrytą. Brakiem wsparcia i wytykaniem innym, że nie wspierają zbiórek mężczyzn bierzesz czynny udział w istnieniu problemu. Tu serio nie trzeba jechać do chłopa i bez rąk i nóg żeby go spytać czy może zanieść go do sklepu tylko wejść z raz w miesiącu na siepomaga, zobaczyć jakieś mniej popularne zbiórki i do mema który jest ruchany w gorących
@daddyissues_: Ja akurat jak wpłacam jakieś drobne to na osoby, które mają małe szanse na zebranie pieniedzy, jak emeryci, ojcowie, chorzy, brzydcy mężczyźni. Nie są to duże pieniądze (bo nie mam dużo). Zresztą twój argument jest inwalidą z conajmniej trzech powodów:
-nie mówię "niech ktoś", tylko piszę jak wygląda sytuacja,
-nie masz możliwości wiedzieć, co kto robi,
-oczekujesz chyba, że wykopki zaczną się chwalić pomaganiem osobom, którym nikt inny nie pomaga.
czy te wszystkie turbonowoczsne eksperymentalne terapie w KANADZIE powtarzam KANADZIE mają jakąkolwiek skuteczność, czy to po prostu scam dla gojów?


@Alky: Różnie bywa.
Bardzo wiele tego na co naciągani są chorzy, ich rodziny i często pośrednio też darczyńcy na różnych zrzutkach to zwykły scam, a za zebrane pieniądze wykonuje się lewatywy z kawy, wlewy z witaminek czy inne pseudonaukowe gówno.
To jest cała mafia naciągaczy, grasująca na oddziałach onkologicznych i wyciągająca
@Eteres: i dlatego też, państwo POWINNO ingerować w pewne sprawy, a całe #!$%@? nie #!$%@? o wolności gospodarczej można sobie w dupe wsadzić.

Bo to, że bardzo duża grupa ludzi podjęła jakąś decyzję, wcale nie oznacza, że ta decyzja jest dobra.
A ja nikomu nie wpłacam
Wolę #!$%@? zapłacić za leczenie zwierzaka
Jak ja zachoruję to koniec... z czołem do góry, a nie żebranie