Wpis z mikrobloga

@cumulus: Jest taka grupa na fb "Grzegorz Braun - mój poseł". Polecam. Polecam popatrzeć po profilach tych co tam klaszczą uszami. Otwiera się wtedy nowe, nieznane normalnym ludziom uniwersum debilizmu, szurostwa, rosofilii gdzie główne role odgrywają płatne trolle, boty i pożyteczni idioci.

Jest też np takie coś jak "Rosyjski Dom w Warszawie". Tam podobnie, choć zauważalnie mniej szurostwa a więcej botów.

Polecam!
mam szczerą nadzieję, że następne wybory konfa zakończy z poparciem na pioziomie poniżej 3%


@Igbt: Z uwagi na rosnaca biede i to, ze ich elektorat konkuruje o miejsca pracy za minimalna krajowa z Ukraincami podejrzewam, ze ich wynik bedzie wyzszy. Osobami z niskim wyksztalceniem i niewyzytymi seksualnie facetami latawo jest manipulowac przy pomocy nienawisci, do tego doda sie pare hasel o tym jacy sa wolnorynkowi i bedzie 6-8% pewnie. Niewygodne rzeczy
brak ci piątej klepki, że nie rozumiesz w czym rzecz? Ja nie będę ciebie uczył podstawowej kultury osobistej. Nie jestem twoim rodzicem.


@Gammaman: jakbyś był moim rodzicem to pewnie bym się zachowywał jak gosiewska lub terlecki. Także podziękuję za twoją "kulturę osobistą". Zadania marszałka są jasno określone i nie ma w nich "wchodzenie w głupawe pyskówki z podrzędnym oszołomem". Jak będzie występowała z pozycji posła na trybunie, to OK, niech ciśnie
@MientkiWafel: stoję sobie z boku i obserwuję. Jesteś taki sam. I na końcu zrąbałeś się w pory jak jakiś niemowlak. Sprułeś się do modów jak kastrat... i jeszcze się tym pochwaliłeś... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
stoję sobie z boku i obserwuję. Jesteś taki sam. I na końcu zrąbałeś się w pory jak jakiś niemowlak. Sprułeś się do modów jak kastrat... i jeszcze się tym pochwaliłeś... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gammaman: ale grafomaństwo, długo siedziałeś nad tym bełkotem?

@KalashnikovMirasnikov: jak polityk mówi, że budżet się spina, a wychodzi, że się nie spina - to dalej podtrzymujesz, że polityka nie ma nic wspólnego
to chyba możesz określić jak będzie wyglądał idealny model ekonomiczny państwa.


@KalashnikovMirasnikov: możesz określić, o ile uwzględnisz uwarunkowania lokalne. Nie powiedziałem, że polityka jest policzalna. Jak każda dziedzina życia ma swoje naczynia połączone z inną dziedziną.

@Gammaman: prędzej tobie coś zrobię, na przykład wrzucę cię na czarną listę i już nie będę słyszał brzęczenia natrętnej muchy.