Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@PoprostuChmiel na rok 2019 bateria, aparat i wymiary tel, dla mnie idealnie. Nadal dla mnie idealny ale brakuje mi już lepszego aparatu, mialem jakiś czas iPhone 13 pro od przyjaciółki to mega różnica zdjęć co do P30 tylko ja nie przepadam za jabłkiem i szukam tel na androidzie. Ogólnie też wytrzymały P30, nie zliczę ile razy mi spadł w pracy i nic mu nie ma, nawet jakieś 3/4 miesiące temu wpadła aktualizacja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kerri nie sprawdzałem, teraz na szybko popatrzyłem to wydaje się ok, 2K różnicy między s22 czy vivo już wygląda dobrze. Zagłębie się w temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gsmfon: Miras znalazłeś coś? Też szukam przesiadki z p30 na telefon z dorbym aparatem. Na który się zdecydowałeś?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@filoop Aktualnie nie wiem co robić, P30 jak na swój wiek przeskakuje większość a jak już coś z odczuwalnym przeskokiem to 4,5/5k trzeba dać a to już za dużo dla mnie na telefon... Więc szukam jeszcze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gsmfon: Dokładnie, P30 to bardzo udany telefon, nie sprawdzałem pixela ale słyszałem że cenowo i technologicznie jest w miare dobrym wyjściem.
S44 trochę odstrasza mnie wysoka cena oraz słaby czas pracy na baterii (niby od premiery wprowadzili poprawki ale wciąż 1-1,5 dnia to dość słaby wynik jak na tak pojemna baterie). Gdyby p30 miało esima i 5g zdecydowanie kupil bym ją ponownie.
Daj znać proszę na co się zdecydujesz!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@filoop: @gsmfon: u mnie ta sama sytuacja. P30 w ręku już 3.5 roku, zadowolony jestem ale powoli myślę o zmianie. Dla mnie też ważny przede wszystkim aparat. Myślałem o pixelu 6 (może nawet pro) ale jakieś niezbyt dobre recenzje zbiera ten tel. Może ktos ma i się wypowie?
  • Odpowiedz