Wpis z mikrobloga

Boli mnie nadgarstek podczas używania siły np. Jak chce podnieść coś ciężkiego albo np trzymać czyjaś rękę w kontroli.
Po czym poznać że jest to ból ścięgna czy mięśni albo kości? Ręka w ogóle nie jest spuchnięta, trzeci dzień ją oszczędzam, zakładam bandaż z Bengajem i jakaś maścią przeciwzapalną. Ten problem nie słabnie. Oraz jak wzmocnić nadgarstek na przyszłość?

#bjj
#fizjoterapia
#anatomia
#zdrowie
#mikrokoksy
  • 13
@Wierzbek: Jeśli jest to nadwyrężenie zniknie po 2 tyg. Moja metoda w takich stacjach ćwiczyć najbliżej położone mięśnie ale tylko te które nie przyprawiają o dodatkowy ból.
@Wierzbek: nie. Jak zaczalem przygodę z bjj to przez pierwszy miesiąc miałem bardzo duże problemy z bicepsami. Po treningu tak mnie rwały, że miałem problem dojechać autem do domu. Pomogło mi rolowanie i jakieś filmiki z YouTube. Następnie po którymś treningu miałem dyskomfort przy nadgarstkach, zacząłem rozciągać ścięgna i rolować przedramiona. Obecnie mam problem z lewym łokciem. Przeciągnięta blacha... Jedyne co mogę to także rozciągać ścięgno no i zrobiłem sobie tydzień