Wpis z mikrobloga

@zjem_twoj_bigos: Tu nawet nie chodzi o atrakcyjność Maćka. Nawet jak ktoś nie jest szczególnym pięknisiem to jeśli posiada charyzmę, elokwencję czy po prostu zwyczajnie dba o siebie to już inaczej się na tego kogoś patrzy. Maciek owszem, jest specyficzny ale przynajmniej patrząc po odcinkach czy SM jest zadbanym facetem. To go zdecydowanie odróżnia od dobranej mu partnerki, w tym tkwi ta przepaść
@Natalyaaa: No tak, ale idąc dalej, na ogólną atrakcyjność składa się znacznie więcej rzeczy i w moim odczuciu, biorąc pod uwagę całokształt, znacząco od siebie nie odstają. W dodatku Marta mogłaby zadbać o włosy, zrzucić parę kilo, przestać palić(!!), a jemu chyba Coco Jumbo już na zawsze będzie grało w sercu, ta charyzma i elokwencja jak dotąd mi się w oczy szczególnie nie rzucila. Co oczywiście nie oznacza, że nie zasługuje
@Pankuronium: masakra poszla do top model czy do slubu? Chyba nie macie pojecia jak wygladaja matki malych dzieci ktore zeyczajnie maja dosc. Zostawil ja facet jak byla w ciazy , mimo ze w dobrych warunkach sa to wspolczuje bo wiem jak ciezkie moze byc wychowanie dziecka. Masakra ludzie wylaczcie instagrama i tv bo wam sie w dupach przewraca po ulicach nie chodzą laski wyretuszowane i w pelnym make up...
@Aurelia2021: Tu nikt nie wymaga tego, aby była modelką z przerysowanym makijażem. Po prostu w jej wypadku mocno się to rzuca w oczy. Przez wszystkie edycje nie było chyba kobiety, która w świetle tego, że występuje w telewizji i bierze ślub z totalnie obcą osobą na której powinno się chcieć zrobić dobre wrażenie emanowała taką zwyczajną niedbałością. Chociażby Justyna też jest pospolitej urody, ale jest zadbana, wygląda schludnie.
@Aurelia2021: jak najbardziej rozumiem trud opieki nad dzieckiem; aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę ze wyjazd ma bez dziecka, wiec ma sporo wolnego czasu właśnie tylko dla siebie, mogłaby poczuć się znowu kobieca, kupić sobie jakiś ciuch, umalować się - to mogłaby zrobić nawet na wyjeździe z koleżanka bo moja żona robi czasami z koleżankami takie wypady a ja zostaje z córką;
ale tutaj ma dodatkowo osobę której powinna starać się spodobać
@thumthum: No to masz najlepszy dowód jak bardzo jest to subiektywne, bo dla mnie suknia robiła jej krzywde, a w puchowej kurtce albo w dresie wygląda po prostu jak przeciętna dziewczyna. I ja w tych kategoriach ją oczywiscie oceniam, wystąpienie w takim show nie robi z niej gwiazdy telewizyjnej, w innym przypadku oczekiwałoby się pewnie alabastrowej cery i rozmiaru 34. Maciej to nie mój typ, niezależnie od tego czy dba o
Fajne, konstruktywne opinie i dyskusje. aż zapomniałem ze na wykopie siedzimy xD ale miło się czyta rzeczowe argumenty. Oczywiście, każdy ma subiektywna ocenę i fajnie, jest o złym gadać. No Marta ewidentnie musi przejść terapie żeby popracować najpierw nad sobą, żeby wejsc w jakiś zdrowy związek, a Maciej no taki typowy śmieszek, ale właśnie chyba razi mnie ten kontrast w takim nie wiem, podejściu do „codziennych prostych spraw” i do zadbania o
@RyanWolf: Nooo racja, to samo myślałam jak mówiła, że po wyjściu z diety miała od razu efekt jojo. Przy czym w jej przypadku akurat sporo może zmienić udział w programie, jak była edycja z Izą fryzjerką, to też w komentarzach bardzo jej wypominano wagę i niedługo po emisji mocno schudła. Podejrzewam, że tu może być podobny efekt, pytanie czy ewentualny zapał nie skończy sie wraz z opadnięciem emocji po tej edycji¯\_(ツ)_/¯