Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś myślałam że aby mieć ogarniętego faceta wysokiej jakości to samej trzeba być na podobnym poziomie. Wydawało mi się że taki mężczyzna chce mieć partnerkę ambitną, dobrze zarabiającą jak on sam, dorównującą mu. Dlatego też ciągle podnosiłam sobie poprzeczkę, rozwijałam się, robiłam studia, kursy, staże, starałam się o awanse. Lecz po latach okazało się że rzeczywistość wygląda zgoła inaczej - mężczyźni wcale nie patrzą na status, zarobki, ogarnięcie, ambicję. Rówieśnicy 30-35 lat którzy mi się podobają wolą dziewczyny 23-27 lat, patrzą na takie cechy jak młodość, uroda, świeżość, urok, opiekuńczość, ciepło. Mną z kolei zainteresowani są 40-latkowie po rozwodach dla których jestem "młoda", ale mi nie podobają się starsi, tylko rówieśnicy.

Ja wcale nie mam do nikogo pretensji, nawet do siebie, bo po prostu kiedyś myślałam że świat działa inaczej, wydawało mi się że mężczyznom imponują zaradne "kobiety sukcesu", twardo stąpające po ziemi, które ogarniają życie podobnie jak oni, a tak naprawdę nie ma to dla nich znaczenia a wręcz przeszkadza... Gdybym wiedziała to wcześniej, to inaczej wykorzystałabym swój prime time, a tak to spędziłam go na pogoni za wykształceniem i karierą, bo z racji pochodzenia musiałam zaczynać od zera.

#zwiazki #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336081913aa097904f322a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 90
wydawało mi się


@AnonimoweMirkoWyznania: no tu jest sedno, wydawało Ci się. Dziesięć fakultetów, dwadzieścia certyfikatów, awanse i uznanie nie oznaczają, że jeżeli Ci się coś wydaje to jest tak naprawdę. Zrób sobie kurs z autokrytycznego myślenia.
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie na przykład interesują tylko ambitne kobiety, których nie trzeba niańczyć i ciągnąć za uszy i mają swoje zdanie. Taka sierotka nawet jakby była najpiękniejsza i miała najlepsze cialo to myślę, że po kilku miesiącach by mnie znudziła jakby leżała do góry cyckami albo miała do zaoferowania wyłącznie fizyczność
Faceci są powierzchowni. Nawet tymi najbardziej ogarniętymi życiowo kierują prymitywne instynkty.


@AnonimoweMirkoWyznania: odezwała się empatyczna płeć, która w pierwszej kolejności patrzy na twarz, potem na wzrost, później na zarobki xd

Ejh Kobiety, kobiety. Skąd w was tyle nienawiści do mężczyzn?

To że dałaś dupska jakiemuś przystojniakowi, który chciał tylko umoczyć, nie znaczy że WSZYSCY mężczyźni tacy są.

I tak, to twoja wina że wybierasz pajaców, bo w Polsce jest wolność.
PospolitaBabcia: Wyczuwam konserwę na kilometr a nie żadnego różowego paska, daliście się nieźle zbaitować.
Oczywiście że ogarnięty facet będzie szukał ogarniętej kobiety. Tylko kariera to nie wszystko. Trzeba być ogarniętym jako CZŁOWIEK. Charakter.
W życiu bym nie szukał młodej siksy która ma siano w głowie albo utrzymanki.
Chcę partnerki na podobnym poziomie intelektu i zaradności, żebyśmy mogli sobie razem podróżować, rozmawiać, rozwijać się, wspierać.
Rzecz w tym, że ogarniętych ludzi jest
PospolitySzejk: > rozwijałam się, robiłam studia, kursy, staże, starałam się o awanse.

WTF? xD No to faktycznie wiele robiłaś. Tyle to co druga dziewczyna robi. Ty robiłaś tylko staże a inne pracowały. Gdybyś dorobiła się czegoś w międzyczasie to bym zrozumiał. A Ty tylko poszłaś na studia, robiłaś pewnie ciężkie kursy z Painta, poszłaś na staż i starałaś się o awanse (boję się pytać w jaki sposób, bo pewnie po ciężkich
md5: @Tytanowy_Lucjan:

Od dawna było wiadomo, że facet może się związać nawet z bezrobotną dżesiką bez szkoły byleby robiła śmigło z kindybała i miała fajny tyłek. Natomiast te "wyzwolone, wykształcone, z wielkich miast", rzadko spojrzą łaskawym okiem na mechanika, budowlańca czy kogoś bez studiów, bo "przecież one nie będą z nimi o czym mieć rozmawiać" xD


To w takim razie jak to świadczy o mężczyznach a jak o kobietach? (
Ehhh: @lexico Uderz w stół, a nożyce się odezwą xD Gdzie ty tu widzisz jakieś argumenty? Typowy komentarz mizogina, który nie umie czytać ze zrozumieniem.

Albo umie, ale musi się przyczepić jednego zdania i pominąć kontekst, w którym zostało napisane tylko po to, żeby dowalić kobiecie i pokazać swoją "wyższość" i niby swoją rację. Gdzie w ogóle komentarz jest o czym innym. Plus do tego oczywiście deprecjonowanie mnie, bo piszę z
Jakbyś jednak nie zrozumiał - ja pisałam o hipokryzji facetów, więc nie wiem, o co ci chodzi. No chyba że sam reprezentujesz tę hipokryzję, to wszystko jasne


@AnonimoweMirkoWyznania: ha, ha.
Wiedziałem, że takie wy**ywy, to tylko zaburzona kobieta może napisać.
Stara, samotna, zakompleksiona baba ( ͡° ͜ʖ ͡°) [z gumowym przyjacielem]

i poczucie wyższości.


To nie poczucie wyższości, tylko wyższość ¯\(ツ)_/¯

I wielu z nich jest
ŻółtaMarzycielka: skad taki pomysl?

Faceci wola nieogarnięta lalkę, która można kierować.


Przeciez srednio ogarniety facet taka w klubie w piatek znajdzie w 1.5h

Po co ktos mialby chciec sie zwiazac z kims takim? W relacji nieogarnieta osobe trzeba holowac, a to jest kula u nogi.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Ogarnięty facet nie zainteresuje się przechodzoną z chorymi ambicjami. Kobieta dla takiego mężczyzny to ozdoba, a nie partnerka. Facet z milionami nie weźmie sobie zwykłej prawniczki, czy nawet dyrektorki. Po co mu taka? Potrzebuje wysoką długowłosą i długonogą blondynkę z dużymi balonami i zgrabnym tyłeczku. I oczywiście taka musi się wykazywać w łóżku, bo inaczej zostanie wymieniona na nowszy, lepszy model.

Tak wygląda życie z "ogarniętym" facetem moje panie.

@lexico: yyy,
PospolitaBabcia: Wyczuwam konserwę na kilometr a nie żadnego różowego paska, daliście się nieźle zbaitować.

Oczywiście że ogarnięty facet będzie szukał ogarniętej kobiety. Tylko kariera to nie wszystko. Trzeba być ogarniętym jako CZŁOWIEK. Charakter.


Oczywiście, że to bait faceta. Tekst za bardzo #!$%@? śledziem krótko mówiąc.

W życiu bym nie szukał młodej siksy która ma siano w głowie albo utrzymanki.

Chcę partnerki na podobnym poziomie intelektu i zaradności, żebyśmy mogli sobie razem podróżować,
Gdybym wiedziała to wcześniej, to inaczej wykorzystałabym swój prime time


@AnonimoweMirkoWyznania: Zdradziłeś się tym przegrywie. Następnym razem jak będziesz pisać baita to nie używaj nowomowy prosto z red/black czy innego gównianego pilla. A tym, którzy odpisują na poważnie na te wypociny zakompleksionego prawiczka, marzącego o podległej mu babie o niższym statusie społecznym, gratuluję dwucyfrowego IQ.
Ogarnięty facet nie zainteresuje się przechodzoną z chorymi ambicjami. Kobieta dla takiego mężczyzny to ozdoba, a nie partnerka. Facet z milionami nie weźmie sobie zwykłej prawniczki, czy nawet dyrektorki. Po co mu taka? Potrzebuje wysoką długowłosą i długonogą blondynkę z dużymi balonami i zgrabnym tyłeczku. I oczywiście taka musi się wykazywać w łóżku, bo inaczej zostanie wymieniona na nowszy, lepszy model.


Tak wygląda życie z "ogarniętym" facetem moje panie.

@lexico: yyy,