Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś myślałam że aby mieć ogarniętego faceta wysokiej jakości to samej trzeba być na podobnym poziomie. Wydawało mi się że taki mężczyzna chce mieć partnerkę ambitną, dobrze zarabiającą jak on sam, dorównującą mu. Dlatego też ciągle podnosiłam sobie poprzeczkę, rozwijałam się, robiłam studia, kursy, staże, starałam się o awanse. Lecz po latach okazało się że rzeczywistość wygląda zgoła inaczej - mężczyźni wcale nie patrzą na status, zarobki, ogarnięcie, ambicję. Rówieśnicy 30-35 lat którzy mi się podobają wolą dziewczyny 23-27 lat, patrzą na takie cechy jak młodość, uroda, świeżość, urok, opiekuńczość, ciepło. Mną z kolei zainteresowani są 40-latkowie po rozwodach dla których jestem "młoda", ale mi nie podobają się starsi, tylko rówieśnicy.

Ja wcale nie mam do nikogo pretensji, nawet do siebie, bo po prostu kiedyś myślałam że świat działa inaczej, wydawało mi się że mężczyznom imponują zaradne "kobiety sukcesu", twardo stąpające po ziemi, które ogarniają życie podobnie jak oni, a tak naprawdę nie ma to dla nich znaczenia a wręcz przeszkadza... Gdybym wiedziała to wcześniej, to inaczej wykorzystałabym swój prime time, a tak to spędziłam go na pogoni za wykształceniem i karierą, bo z racji pochodzenia musiałam zaczynać od zera.

#zwiazki #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336081913aa097904f322a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 90
Dla wrednej, wyszczekanej i chamskiej Julki 10/10 będziecie się ustawiać w kolejce tysiącami, więc już nie pitol o tym, jak to te młodsze i niewyedukowane są niby po prostu bardziej wspierające xD


@pianinka: bo kobieta 30+ DOMOGA SIĘ od faceta wysokiego statusu, narzeka, wyśmiewa faceta od nieudaczników, rzuca mu tekstami "zmarnowałeś mi życie - zobacz jaki duży dom Mąż kaśki jej wybudował a ty co? Kupiłeś nam ledwie mieszkanie 70m2!!!!!!!!!" Starsze
Pozytywny_gosc - > Dla wrednej, wyszczekanej i chamskiej Julki 10/10 będziecie się us...
Jesteś zdana na łaskę natury chada. Łaska chada - może chada zdobędziesz i będziesz szczęśliwa, a jeśli ci się nie uda to po 30+ zostają ci faceci średni i poniżej przeciętnęj. Wiele kobiet nie potrafi ich docenić i są wiecznie nieszczęśliwe że musiały się związać z opcją zapasową C lub D, bo ci wymarzeni A i B poszli do innej

Łaska natury - jak natura pozwoli to do 30 będziesz ładna, może
@LetticeDeVries: tylko właśnie że dla ciebie normalny facet to chad, a zwykłego/brzydkieog faceta nie uważasz za normalnego xDD

Jak np kobiety często mówią:
- "przecież faceci mają większy przebieg niż kobiety!"
- "faceci częściej zdradzają"
- "faceci częściej rzucają nas dla młodszych i ładniejszych"

To zadaj sobie pytanie czy to jest facet normalny? Nie chodzi o zachowanie tylko o status genetyczny. To nie jest normalny facet. Większy przebieg niż kobieta, możliwość
MglistaNiewiasta: @Pozytywny_gosc: Mógłbyś utworzyć osobny wpis z przemyśleniami z tego tematu, bo są one bardzo prawdziwe. I tak to dotrze do jednej na 1000000 osób, ale cóż. Ludzie nie ogarniają, że „incele z wykopu” mają bardzo dużą wiedzę ma temat relacji damsko-męskich, bo musieli wszystko sami przeanalizować i przepracować w swojej głowie. Z normictwem nie da się niestety znaleźć wspólnego języka.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri