Wpis z mikrobloga

Podoba mi się brandzlowanie się wykopków tym całym " Polska liderem russia hate Club "

Ta sama Polska co od 7 lat na potęgę kupował ruskie surowce naturalne?
Ta sama polska, której władze spotykały się antyeuropejskimi, proruskimi siłami ( Le Penki i tym podobni faszyści)
Ta sama Polska, która zamiast na zbrojenia, tworzenia rezerw, zabezpieczenie energetycznego kraju wydawała setki miliardów na kupowanie głosów? Przecież do działania idealnie po myśli Putina
Ta sama Polska która na arenie międzynarodowej skłóciła sie niemal ze wszystkimi, a nasz jedyny 'sojusznik' czyli węgry i tak sie na nas wypinał bardzo często?
Ta sama Polska, która jeszcze w grudniu blokowała handel z Ukrainą i wjazd ukraińskich ciężarówek na teren naszego kraju, a ruskie wjeżdżali jak chcieli?
Ta sama Polska, która na początku września blokowała odprawę tirów wiozących pomoc humanitarną, które wracały z Ukrainy i nie chciała przyspieszyć procedury odprawy celnej?
Ta sama Polska, która w swoich podręcznikach do historii szczuje na Ukraińców i o wydarzeniach wołyńskich pisze więcej niz o ruskiej agresji na Polskę? Jednocześnie pomijając wine polaków w tamtejszych wydarzeniach?
Ta sama Polska, która nie potrafi pozbawić immunitetu posłów pewnej partii, która jawnie wspiera Rosję odkąd tylko znalazła się na scenie politycznej?

Ktoś powie: Ale nie wszyscy głosowali na PiS, a wszystko powyższe to wina pisu!

A ja na to: to czemu te kilka milionów ludzi nie bierze aktywnego udziału w obalaniu anty ukraińskich władz? Widocznie wszystko im pasuje.
Tu działa ten sam mechanizm, który mówi, że każdy rusek popiera putina.

#bekazpolakow #bekazprawakow #bekazpisu #ukraina #wojna #neuropa #polityka
  • 42
@PrzeKomentator: a po za tym piszesz straszne bzdury. Od 89 roku każda partia podtrzymywała bliższe czy dalsze kontakty z Rosja. Nawet PO (tu pewnie szok), choćby umowa gazowa Pawlaka która jest kryminałem. Stosunki gospodarcze utrzymuje się z przeciwnikami, zobacz ze nawet za Brezniewa USA handlował z ZSRR, Ukraina tez kupowała surowce od Rosji. Cały hryja z gazem rosyjskim była taka ze Niemcy przez zakup dużych wolumenów taniego gazu od Rosji ,
@PrzeKomentator: Mnie też rozbraja to flexowanie i sugerowanie że Polska to taki hehe pakerek przodujący w nienawiści do ruskich, tymczasem tak jak wspomniałeś od dawna próbowaliśmy się jakoś z nimi układać, a nasza prowincja pod względem mentalności to jest kropka w kropkę kacapska wieś, także mem ze spidermenami mocno xD
Jak już to najwyższe zasługi w hejtowaniu orków mają Finowie, oni ich nienawidzą na poziomie genetycznym.
@PrzeKomentator: na nasza ochronę dodam ze jesteśmy jednym z niewielu krajów gdzie antyrosyjskie są wszystkie partie od prawa do lewa pomijając jakiś polityczny plankton

Nawet partia antyeuropejska jak PiS jest jednocześnie antyrosyjska.

Jak to nie świadczy o genetycznym członkowstwem w russia hate clubie to ja nie wiem co by mogło

Choć zgoda ze przewodniczącym powinni być Finowie