Wpis z mikrobloga

No kto by sie tego spodziewal

Pamietacie,jak mowilem,ze niebawem,to bedzie najwazniejsze oplacenie rachunkow,rat I zapewnienie 3 posilkow na stole a nie jakies fanaberie typu kupowanie co roku tego samego telefonu :) Bo czym sie rozni obecny model.14 od poprzednika,niczym...
Takze to sa kwestie z ktorych mozna zrezygnowac I Apple o tym dobrze wie,nie mialo prawa utrzymac tej nadmuchanej ceny

#gielda #apple #inwestycje #ekonomia
Pobierz Bykuofwall_street - No kto by sie tego spodziewal 

Pamietacie,jak mowilem,ze nieba...
źródło: comment_1664482192KwX0enYF9s4rBNvYTRcWki.jpg
  • 10
Ten nowy to jest jakies nieporozumienie
W ogile ta ich polityka jest dziwna,za kazda #!$%@? kaza placic,takze w takim czasie im sie za to dostanie

Z tego co wiem,to sie czailes na nowego iphona...
Zdecydowales sie na cos?czy jednak nie jest to istotne?
@Byku_of_wall_street: nigdy nie musiał, tylko że obecni posiadacze jabłek np kupują telefon na kilka lat i mają wsparcie software, jakieś wymiany baterii przez kilka lat. A ja co nie kupię czegoś w miarę spoko to po dwóch latach, nie ma wsparcia, nie ma części, drogo i parametrami zwyczajnie odstaje.
@Byku_of_wall_street: nigdy nie miałem iPhona, po prostu szukam czegoś na lata, a skoro mnie stać na najnowszy model to traktuje to bardziej jako inwestycję. Obecny mimo że spoko to już nie trzyma bateria, muli, zacina się i przez to realnie tracę kasę.