Wpis z mikrobloga

Takim to sposobem dotarliśmy do końca VI edycji typerka żużlowego! W tym sezonie walka trwała do samego końca, a o zwycięstwie zdecydowały ostatnie kolejki. Rzutem na taśmę nowym Mistrzem Typera został @ingate !!! Wielkie gratulacje dla mistrza, który jest debiutantem w naszej zabawie. Ze srebrnym medalem sezon zakończył @sindram (w ostatniej kolejce nie zaliczyłem typu #czetor, wpis po rozpoczęciu meczu, ale nie miało to i tak znaczenia dla klasyfikacji). Na podium stanął jeszcze @Fallinghammer Nagrody we własnym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukajcie się w klasyfikacji i podzielcie swoimi odczuciami, czy wynik w tym roku was satysfakcjonuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z mojej strony pragnę wszystkim podziękować za kolejny rok, znowu frekwencja nie zawiodła, sporo osób wzięło udział w naszej zabawie. Chciałbym też poinformować, że to ostatni sezon w którym prowadziłem Typerka, także jeszcze raz dziękuje za te wszystkie wspólne lata :) Oczywiście Typer może przetrwać, jeśli jest ktoś chętny na przejęcie tagu to śmiało piszcie. Nowy prowadzący może stworzyć oczywiście własne zasady, ale też może oprzeć się na dotychczasowych zasadach. Mogę udostępnić arkusz do podliczania punktów. Chyba, że znajdzie się jeden ambitny, który stworzy jakiś skrypt.

#typerzuzlowy #zuzel
ktoszpolnocy - Takim to sposobem dotarliśmy do końca VI edycji typerka żużlowego! W t...

źródło: comment_1664466703prEVlvFPHvmgKFE9a8I8pU.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Gratki dla wygranych, słaba wiara w możliwości Stali (oraz zapomniane typowanie) spowodowała, że z 6 miejsca przed PO spadłem na 15 ( ͡º ͜ʖ͡º) Super zabawa, dobra robota @ktoszpolnocy
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy: dzięki za miłą zabawę i Twoje zaangażowanie!
@ingate gratulacje!

A tak już małymi literkami - te mnożniki i wybieranie extra punktowanych meczów było raczej średnim pomysłem. ponadto dobrze byłoby z góry określenie, że ostatnie na przykład 3 kolejki są niejawne, aby zaniechać jakichś krzywych akcji ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ktoszpolnocy: 8 miejsce, nie najgorzej TOP10 jest, chociaż po zeszłorocznym miejscu na pudle myślałem, że zaatakuję miejsca 1-2. No nic, czekamy na nowego prowadzącego
  • Odpowiedz
@w00nski: no testowałem w tym sezonie ten pomysł po prostu, z zamysłem zdobycia dodatkowych punktów za trudne to wytypowania mecze, ale było kilka negatywnych komentarzy jeśli chodzi o to. Więc jeśli dalej prowadziłbym typerka to na starych zasadach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy:
były bo ktoś mnie trafił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troszkę smuteczek ze w przyszłym roku nie będzie pewnie komu organizować typera bożego, gdzie można wygrać talon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ktoszpolnocy: A to zaskoczenie, myślałem że po słabszych półfinałach będę niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzcy, dzięki prowadzącemu i mam nadzieję w następnym sezonie będziemy się znów dobrze bawić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz