Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to niesamowite, w jaki sposób ostatnie 3 lata nas wszystkich „zahartowały” psychologicznie.

Zaryzykuję tezę, że gdyby wysadzenie rur NS miało miejsce np. w 2018 roku, to byłoby to - przynajmniej dla Polaków, wiadomo, że nie dla Amerykanów - szokiem kalibru 9/11.

Akt terrorystyczny tuż za rogiem, skomplikowana operacja specjalna na Bałtyku, mająca na celu wysadzenie kluczowej niemieckiej infrastruktury. Sprawca nieznany. Przecież dla nas z 2018 roku to by był szok i strach.

Tymczasem - po dwóch latach pandemii, lockdownach i wojnie na Ukrainie - sprawa nie robi jakiegoś dużego wrażenia i jest sprowadzona głównie do memów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe kiedy - i czy jeszcze - wrocą takie „normalne czasy”, jak ten okres od 2011 do 2019 roku. To były tak naprawdę czasy spokoju.

#nordstream #wojna #rosja #ukraina
Pobierz Tywin_Lannister - Swoją drogą to niesamowite, w jaki sposób ostatnie 3 lata nas wszys...
źródło: comment_16644524990DkG7P9yUBXA4jo3CF8Sow.jpg
  • 60
Zaryzykuję tezę, że gdyby wysadzenie rur NS miało miejsce np. w 2018 roku, to byłoby to - przynajmniej dla Polaków, wiadomo, że nie dla Amerykanów - szokiem kalibru 9/11.

Akt terrorystyczny tuż za rogiem, skomplikowana operacja specjalna na Bałtyku, mająca na celu wysadzenie kluczowej niemieckiej infrastruktury. Sprawca nieznany.


@Tywin_Lannister: dokładnie o tym wczoraj sobie pomyślałem i tbh ogarnęło mnie przerażenie jak do mnie dotarło co się #!$%@?. I to tuż przy