Wpis z mikrobloga

Swoją drogą to niesamowite, w jaki sposób ostatnie 3 lata nas wszystkich „zahartowały” psychologicznie.

Zaryzykuję tezę, że gdyby wysadzenie rur NS miało miejsce np. w 2018 roku, to byłoby to - przynajmniej dla Polaków, wiadomo, że nie dla Amerykanów - szokiem kalibru 9/11.

Akt terrorystyczny tuż za rogiem, skomplikowana operacja specjalna na Bałtyku, mająca na celu wysadzenie kluczowej niemieckiej infrastruktury. Sprawca nieznany. Przecież dla nas z 2018 roku to by był szok i strach.

Tymczasem - po dwóch latach pandemii, lockdownach i wojnie na Ukrainie - sprawa nie robi jakiegoś dużego wrażenia i jest sprowadzona głównie do memów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe kiedy - i czy jeszcze - wrocą takie „normalne czasy”, jak ten okres od 2011 do 2019 roku. To były tak naprawdę czasy spokoju.

#nordstream #wojna #rosja #ukraina
Tywin_Lannister - Swoją drogą to niesamowite, w jaki sposób ostatnie 3 lata nas wszys...

źródło: comment_16644524990DkG7P9yUBXA4jo3CF8Sow.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
A co takiego zdarzyło sie przed 2011?


@PDCCH: dla Polaków? No nie wiem, chyba spadł nam samolot z Prezydentem RP na pokładzie oraz prawie setką generałów i członków polskiego establishmentu politycznego xd
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Ja myślę, że te stresy nie do końca są przepracowane. One wychodzą czasami miesiące albo nawet lata po fakcie. Ludzie na wykopie piszą o tym, że Covid zniszczył im psychę i więzi międzyludzkie i że dopiero teraz odczuwają jak mocno ich to dotknęło. Prawie 3 lata po lockdownach.
  • Odpowiedz
nie jestem szurem jakby co, ale coś tu nie pasi w całej tej układance


@hwk1988: nie tylko Tobie, wszystko jest już dawno zaplanowane tylko my się o tym nigdy nie dowiemy i nie trzeba być "szurem" żeby tak myśleć
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Mam wrażenie że teraz nawet jakby USA wyskoczyło z info, że Faceci w Czerni działają na planecie od lat pięćdziesiątych to nikt by nawet nie splunął na takie info ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zaryzykuję tezę, że gdyby wysadzenie rur NS miało miejsce np. w 2018 roku, to byłoby to - przynajmniej dla Polaków, wiadomo, że nie dla Amerykanów - szokiem kalibru 9/11.

Akt terrorystyczny tuż za rogiem, skomplikowana operacja specjalna na Bałtyku, mająca na celu wysadzenie kluczowej niemieckiej infrastruktury. Sprawca nieznany.


@Tywin_Lannister: dokładnie o tym wczoraj sobie pomyślałem i tbh ogarnęło mnie przerażenie jak do mnie dotarło co się #!$%@?. I to tuż przy
  • Odpowiedz